Hotel nebo penzion? Sepetná v Beskydech nabízí obě možnosti

Ubytování je vždy to nejhorší, co se musí zařídit ohledně dovolené. Ani nakupování potřebného vybavení či oblečení není tak náročné, jako si například na poslední chvíli rezervovat nějakou možnost ubytování. Proto se není čemu divit, když řada lidí volí zejména pobyty v zahraničí, u kterých se nemusí starat o takové detaily. Agentury totiž vždy zařídí vše potřebné a vy si už jen užíváte vysněnou dovolenou někde u moře, kde se klasicky spálíte od žhavého sluníčka, které na vás nemilosrdně žhne i během vašeho oblíbeného šlofíku.

Sehnat si ubytování je těžké na poslední chvíli nejen v zahraničí, ale také v České republice. Řada rodin s dětmi nebo například parta kamarádů raději volí dovolenou v České republice, protože s dětmi se zrovna k moři cestovat nedá a parta přátel preferuje raději skvělé dobré české pivo, nikoliv pouze jakousi namíchanou vodu s kapkou alkoholu. Volí se většinou destinace, jako jsou například Beskydy, kde můžete trávit velkou část dne v přírodě a kdy večer můžete zapadnout do pivovárku na jedno pivko.

Ubytování je v této oblasti vyřešeno!

Pakliže se vydáte přímo do Beskyd, spokojeni nebudete pouze díky možnosti zmiňovaného pivovárku či díky oblíbeným turistickým trasám, ale rozhodně budete nadšeni například z možnosti ubytování v Beskydech. Nejpopulárnější ubytování pod Lysou horou je totiž v rekreačním středisku Sepetná, které nabízí nejen možnost chatek, ale také například nabízí ubytování v Penzionu Sluníčko či například pro ty náročnější návštěvníky v Hotelu Sepetná.

Tato místa jsou návštěvníky opravdu chválená, protože pokoje dosahují vážně velkého luxusu. Mimo jiné se zde také skvěle najíte, protože jídlo je tu taktéž na úrovni. Pro děti je zde připraven animovaný program nebo také třeba i řada aktivit, z nichž budou jistě nadšené. Pro deštivé dny jsou tu připraveny jiné volnočasové aktivity, které se zrcadlí například s krytým bazénem či možností hraní bowlingu.