Co dělat, když potřebujete nové zaměstnance?

Váš byznys roste a na práci už nestačíte? Některý ze zaměstnanců odešel a vy potřebujete náhradu? Ať už je váš důvod pro hledání nových zaměstnanců jakýkoliv, zajisté víte, že nalezení vhodného člověka může být během na dlouhou trať. Pokud máte nalézt člověka, který bude adekvátně vykonávat danou práci, zajisté na něj máte určité požadavky, které by měl splňovat.

Pracovní portály

Některé firmy si při hledání zaměstnanců umístí na firemní web kategorii s kariérou, kde nabízí pracovní pozice. To však není nejideálnější možnost, jak rychle nabrat pracovní sílu. Pokud chcete oslovit co nejvíce lidí, kteří práci hledají, je třeba ji inzerovat tam, kde je takových lidí nejvíce, na pracovních portálech. Žijeme v době, kdy drtivá většina lidí hledá práci právě online a tak byste stejným způsobem měli vaší poptávku inzerovat.

Specialista na hledání zaměstnanců

Ovšem, jaký portál vybrat? Pracovních portálů existuje velké množství, některé mají velkou návštěvnost, některé menší. Některé jsou vhodné pro nabírání brigádníků, jiné zase pro zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Pokud chcete efektivně hledat zaměstnance, ideální možnost představuje společnost 123jobs Media s.r.o., která provozuje síť pracovních portálů, se kterou dokáže pokrýt obrovské množství lidí hledajících práci. Seznam všech pracovních portálů najdete přímo na webu 123jobsmedia.cz.

Inzerce je velmi výhodná, pokud použijete více pracovních portálů, pokryjete mnohem více lidí. Weby jsou vhodné pro inzerci práce na hlavní pracovní poměr, částečných úvazků i brigád. Jelikož společnost provozuje i zahraniční pracovní portály pod značkou MyJobsi, můžete snadno získat zaměstnance i v zahraničí. Společnost je samozřejmě nejlepším pomocníkem i tehdy, pokud práci hledáte, navštivte její pracovní portály Personalistka.cz, 123jobs.cz nebo Abecedaprace.cz a vybírejte z mnoha pracovních nabídek, které se neustále rozšiřují.

Na tuzemských portálech můžete také využít možnost vložení inzerce práce zdarma, tato služba je určená pro podnikatele OSVČ, neziskové, státní a školská zařízení. Firmy mohou využít výhodné ceny inzerci dle ceníku konkrétního pracovního portálu.