Jak na bydlení v Praze? Podívejte se, jaké nové možnosti rostou na Žižkově

Městská čtvrť Žižkov je v rámci Prahy velmi atraktivní lokalitou. Nepochybně za to může i blízkost Vinohrad, které skýtají celou řadu možností k setkávání s přáteli, k příjemnému posezení nebo k nákupům i kulturnímu vyžití. Kromě toho na Žižkově vznikají nové developerské projekty, rezidenční čtvrti, které se vám prostě musí líbit.

Stanovte si požadavky na okolí

Pokud se právě rozhodujete nad novým bydlením v hlavním městě, určitě byste si měli říci, jaké jsou vlastně vaše požadavky na takové bydlení. V tomto ohledu vás rozhodně musí zaujmout projekt Byty u parku v Praze, který je právě novým žižkovským projektem. Dokáže vám totiž nabídnout celou řadu vymožeností, které od moderního bydlení očekáváte. Jedná se totiž zejména o:

  • Klidnou lokalitu nabízející soukromí a zeleň
  • Dostupnou občanskou vybavenost
  • Mnoho možností ke sportu
  • Dopravní dostupnost

To jsou mimo jiné také často hlavní atributy, které moderní bydlení představuje. Soukromí v nových bytech zajišťuje členitá architektura, terasy, balkony i lodžie. Zároveň je zde veškerá občanská vybavenost, můžete vyrazit za kulturou, ale můžete si také zasportovat. Mimo jiné i díky přilehlým parkům, které k tomu přímo vybízejí. Lokalita je také velmi dobře dostupná z dopravního hlediska, takže se dostanete rychle do centra. Do budoucna se plánuje i rozšíření místních možností, kde vznikne nové městské centrum na území bývalého nákladového nádraží Žižkov.

Jak velký byt potřebujete?

Pokud se podíváme na samotné byty, tak ty se soustředí do jedenácti bytových domů, které jsou velmi citlivě zasazeny do krajiny, takže nepřesahují výšku šesti podlaží. Pokud máte zájem o prodej bytu Praha 3, můžete si tak pořídit různě velké byty, a to od těch nejmenších o rozloze 30 m2, až po ty největší k 140 m2. Možnosti zde tak jsou jak pro jednotlivce, dvojice, tak i pro rodiny.