Jazykové kurzy pro děti i dospělé

Úsloví „kolik řečí umíš, tolikrát si člověkem“ platí i dnes. Snad ještě o to víc, že každý má dnes možnost vycestovat kamkoliv do světa. Proto je dobré umět se domluvit. Mladí lidé mohou studovat či pracovat v zahraničí, kde se bez znalosti cizího jazyka neobejdou. Pokud chcete, aby vaše děti ovládaly alespoň jeden ze světových jazyků, přihlaste je do jazykové školy, kde se vyučuje angličtina a němčina pro děti.

Jazyková škola Akcent

Vánoce se kvapem blíží a kdo ještě neví jaký dárek někomu ze svých blízkých koupit, může být pro něj zajímavým tipem dárkový poukaz na kurz nebo zkoušku jednoho ze světových jazyků v Jazykové škole Akcent. Poukaz si můžete vybrat v hodnotě podle vlastního uvážení. Nehleďte přitom na věk obdarovaného, neboť člověk se může učit v každém věku. Někdo si třeba rád rozšíří své dosavadní znalosti, nebo rovnou absolvuje zkoušku. Poukaz můžete objednat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Jazykové kurzy

V jazykové škole Akcent jsou pořádány jazykové kurzy i jazykové zkoušky. Učitelé cizích jazyků se mohou přihlásit do akreditovaných kurzů pro učitele a zdokonalit své znalosti. Celá řada jazykových kurzů je určena i veřejnosti, takže se můžete přihlásit nejen na kurzy nejrozšířenějších světových jazyků, jako je angličtina a němčina, ale například i na kurz španělštiny, francouzštiny, italštiny nebo dokonce čínštiny. Jazyková škola Akcent pořádá i kurzy češtiny, které jsou určeny pro cizince pracující v tuzemsku.

Pomaturitní studium

Trvá jeden rok, a to ve 20 vyučovacích hodinách obecného jazyka týdně (pondělí-pátek) vždy od 9 do 12,15 hod. Pomaturitní studium je určeno posluchačům, kteří se mohou soustředit na jeden jazyk a dosáhnout v něm výrazný pokrok. Výuka je zaměřena na procvičování všech jazykových dovedností, tedy jak poslechu, tak mluvení, psaní a čtení, včetně procvičování gramatiky a rozšiřování slovní zásoby. Cílem výuky je naučit posluchače samostatně komunikovat. Přihlíží se také k individuálním potřebám posluchačů, takže se výuka zaměřuje například na firemní komunikaci, na kulturu a jiné oblasti reálného života.