Nákup erotického prádla není zas tak jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát!

Ženy se rády líbí nejenom mužům, ale hlavně samy sobě! A je jejich velkou výhodou, že si mohou podmanit všechny mužovy smysly – a to naprosto jednoduše. Stačí prostě nové sexy erotické prádlo. Jaký druh či jaká barva? To jsou jen dvě základní otázky z mnoha, které byste si měly před nákupem zodpovědět, aby se vaše nové prádlo strefilo přesně do mužovy fantazie, ale hlavně abyste se v něm vy sama cítila komfortně a sexy.

Jaké jsou nejčastější chyby při nákupu spodního prádla?

  1. Přetékání“ – z vašeho prádla by nikdy neměly přetékat špíčky, bříško či ňadra. Prádlo tedy nesmí být nikde zaříznuto a perfektně sedět na všech vašich skvělých křivkách i drobných nedostatcích.
  2. Nesprávná velikost – stejně jako u zařezávání, i opačný problém je nevzhledný. Myslíte, že vašeho partnera okouzlí nevzhledná vzduchová kapsa na vašem zadečku či volný prostor ve vaší podprsence? A co teprve plandající noční košilky? To rozhodně ne!
  3. Nesprávné prádlo – materiál prádla byste měla volit podle typu vaší postavy. Tohle ženy často podceňují! Ty silnější z nás by měly vsadit na lesklé či průsvitné materiály – a to hlavně v těch nejširších partiích!

Jakou barvu zvolit a co o vás prozradí?

  1. Červená

Klasická barva smyslnosti, která podmanivě provokuje všechny smysly. Dravost a provokace jsou oblíbenými činnostmi ženy, která si spodní prádlo téhle barvy obleče. Nejprovokativnější jsou červené korzety!

  1. Černá

Barva sebevědomé ženy, která si ráda zahrává s tajemností a ví přesně, co od partnera chce a jde si přímo pro to. Je magická a tajemná.

  1. Bílá

Samozřejmě, bílá barva značí nevinnost, nesmělost a romantiku. Žena v bílém prádle působí jemně a bezbranně, což v muži vzbuzuje ochranářský pud.

  1. Růžová

Žena v růžovém prádle se mužům bezmezně oddá a nechá se jimi vést. I když se jedná o smyslnou barvu, má v sobě jistou dávku submisivity.