Co dělat, když vybíráte fotopast

O pořízení fotopasti by měli přemýšlet všechny osoby, které hledají způsob, jak efektivně monitorovat svůj majetek či hledající možnost monitorování pohybů zvěře. Fotopasti jsou plně automatickými zařízeními, které zvládnou obojí. Jakou fotopast si však pořídit?

Kvalita na prvním místě

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou fotopast, vsaďte na fotopasti Bunaty. Jedná se o profesionální fotopasti, které používá také Policie ČR a více než 200 měst a obcí v České republice. Tyto fotopasti jsou vyráběny právě pro Českou republiku. Jejich hlavní výhodou je kvalita a spolehlivost. Fotopasti umí fotit naprosto bezhlučně a používají neviditelné noční snímání. Jejich pomoc využijí všichni, kteří hledají pomocníka při ochraně majetku či monitorování zvěře.

Stále informovaní

Při pořizování fotopasti máte na výběr z modelů s GSM či bez GSM. Fotopasti, které mají GSM mohou pořízené fotografie okamžitě zasílat na váš e-mail či mobilní telefon prostřednictvím SIM karty s datovým přenosem. Tu zpravidla dostanete ke každé fotopasti zdarma. SIM kartu stačí vždy podle potřeby dobíjet či můžete použít jakoukoliv jinou SIM kartu, na které fungují data. E-mail s fotografií vám přijde za 1-3 minuty po pořízení fotografie. Máte tedy stále přehled o tom, co se před fotopastí děje.

Fotopast bez GSM

Další možností je pořízení fotopasti bez GSM, které ukládají pořízené fotografie na SD kartu. Vy si je můžete prohlédnout na LCD displeji fotopasti, ale až poté, co se k fotopasti dostanete. Máte tedy na výběr, jakou variantu fotopasti si zvolíte.

Neviditelná a bezhlučná

Fotopast Bunaty vyniká také svou bezhlučností a neviditelností. Fotopast dokáže pořizovat snímky a natáčet i za naprosté tmy zcela neviditelně a i při přímém pohledu na fotopast není lidským okem rozpoznatelná. Její přední část je maskována kamufláží a fotopast lze navíc snadno zamaskovat, jelikož má všechny důležité části umístěny blízko u sebe. Více jak polovinu fotopasti tak můžete zcela zakrýt.