Co dělat, když zapomenete na narozeniny svých blízkých? Allegria Vám poradí.

Nevíte, co s volným časem o víkendu, nebo jste zapomněli na blížící se narozeniny Vašeho tatínka a nyní na rychlo hledáte dárek? Nechejte si poradit od společnosti Alegria a buďte nadčasový.

Kam za vojenskými zážitky?

Projížďka v bojovém tanku v Benátské Vrutici přinese potěšení Vám i Vaším nejbližším. Navíc starší generace budou moci při této příležitosti zavzpomínat na své mládí, kdy během se během povinné vojenské služby proháněli pod vedením vojenských velitelů v tancích. Mladší generace zase přidají své skřínky zážitků nové vzpomínky. Během jízdy tankem se stanete jedním z členů hrdinné posádky a zažijete neopakovatelné pocity z jízdy historickým bojovým tankem. Ve vojenském areálu v Benátské Vrutici nedaleko Prahy je na Vaši projížďku připraven model T-55. Tanky T-55 se zúčastnily mnoha vojenských konfliktů. Mimo jiné byly použity během studené války a to například v Maďarsku 1956 či dokonce v roce 1968 v ČSSR. Z projížďky si odnesete dech beroucí vzpomínky.

Naučte se řídit na jakémkoliv povrchu vozovky

Naopak během Školy smyku Vysoké Mýto Vám umožní naučit se mnoho užitečného. Snad každý z nás alespoň jednou stál před otázkou, zda sednout za volat, třebaže počasí nebylo zrovna nejpříznivější. Během Školy smyku si osvojíte dovednosti řízení na nepřizpůsobivé vozovce, naučíte se řídit na různých kluzkých plochách v kopci, zatáčkách i po rovince. Vyzkoušíte si také přejezd přes kyvnou desku. V tomto případě jde o počítačem ovládané zařízení, které při přejezdu autu navodí smyk zadní nápravy. Škola smyku probíhá pod vedením zkušených instruktorů, kteří Vám rádi předají své bohaté zkušenosti.