Rehazone pečuje o vaše zdraví

Medicína je oblastí, ve které probíhá neustálý vývoj nových trendů a metod, jejichž hlavním cílem je účinnější léčba. Jednou z takových metod je léčba rázovou vlnou.

Vyzkoušejte léčbu rázovou vlnou

Jedná se o fyzikální metodu založenou na zvukovém vlnění, je to tedy jakýsi zvukový pulz. Terapie rázovou vlnou je indikována zejména při léčbě úrazů a poúrazových stavů horních a dolních končetin. Mezi časté diagnózy patří léčba tenisového lokte, Achillovy šlachy a zlomenin. Vedle toho je rázová vlna používaná také při léčbě  urologických onemocnění, zejména při odstraňování ledvinových a močových kamenů. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně novou metodu je poměrně obtížné najít zdravotnická zařízení, která tuto službu nabízí. Pokud budete hledat rázová vlna Praha, pak budete odkázáni na Rehazone, což je moderní rehabilitační klinika nacházející se v Praze 12. Zaměřuje se na fyzioterapii, přístrojovou terapii, masáže a můžete zde absolvovat také některou z nabízených masáží. Zárukou úspěšnosti je tým zkušených fyzioterapeutů, trenérů a masérů. S vašimi zdravotními problémy Vám rychle a ochotně pomůže fyzioterapeut Praha 4. Aby byla léčba úspěšná je potřeba nejdříve provést komplexní diagnostiku klienta a poté jsou zvoleny odpovídající léčebné postupy a metody.

Nabízené služby Rehazone

Základ péče tvoří fyzioterapie, která používá nejmodernější technické vybavení, dále lekce zdravého cvičení ať už skupinové nebo individuální a masáže. Ty jsou nabízeny zdravotní i relaxační a nechybí ani lymfomasáže. Délka terapeutické masáže je přizpůsobena požadavkům klienta. Základní masáž zad a šíje probíhá necelou hodinu, kompletní masáž celého těla hodinu a půl. Bližší informace o nabízených typech masáží najdete na stránkách www.rehazone.cz/nase-sluzby/terapeuticke-masaze. Klientům je k dispozici také moderně vybavené fitness centrum, ve kterém probíhají mimo jiné i lekce jógy.