Co dělat, když se Vám stýská po návratu z dovolené po španělských delikatesách?

Vrátili jste se z dovolené ve Španělsku a také v České republice byste si čas od času dopřáli španělské delikatesy? Objednat si je k Vám domů můžete z internetové prodejny společnosti BMC Brno.

Zpříjemněte si večer lahodným červeným španělským vínem

Španělské lahůdky z tohoto e-shopu se mohou stát chloubou Vašeho slavnostního stolu nebo i příjemným zpestřením občerstvení při sledování oblíbeného filmu. Nabídkový katalog společnosti BMC Brno je velmi pestrý. Pochutnat si tak můžete také na skvostném španělském vínu. Španělsko vyniká především červenými víny. Jsou nezaměnitelné svou chutí, barvou i vůní. K nejvyhledávanějším a zároveň nejvíce oceňovaným vínům na světě patří vína z vinařské oblasti Rioja nebo Ribera del Duero. BMC Brno doporučuje ochutnat především červená vína odrůdy Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot.

Nepřehlédněte ani bohatou nabídku jiných potravin

Společnost BMC Brno disponuje také pestrým portfoliem různých gastro balení. Detailní informace naleznete zde www.bmcbrno.cz/gastro-baleni. Pro španělské potraviny stejně jako pro vína je charakteristická nejen vynikající chuť, ale i trvanlivostí a pečlivá balení. V nabídkovém katalogu najdete potraviny značky Bassta, mezi nimiž se vyjímají olivy, olivové oleje, konzervované ovoce a zelenina. Při přípravě španělských pokrmů se jen stěží obejdete bez kvalitních rajčatových směsí a nejrůznějších dochucovadel. Připravit si můžete také některý ze španělských salátů, které lze vylepšit tuňákem nebo třeba sardinkami. Produkty, které najdete u BMC Brno, jsou baleny ve skle, plechu nebo plastu. Přednostně jsou tyto potraviny určeny do kuchyní restaurací, pro velkoobchody či hotely.