Reprezentujte svou firmu kvalitně zpracovanou vizitkou

Vizitka je tradičním nástrojem, který má funkci propagační, reprezentační i informační. Chybět by neměla žádnému podnikateli, ani zástupci firmy. Pořiďte si proto kvalitní vizitky, které vás budou dobře reprezentovat.

Potřebné informace

Na vizitce by neměly chybět potřebné informace. To, co na vizitku umístit, záleží především na tom, co chcete svému klientovi či potencionálnímu zákazníkovi sdělit. Zda vizitka reprezentuje firmu jako celek, vás jako podnikatele či zástupce firmy. Na vizitce by však nemělo chybět vaše jméno, či jméno firmy, kontakt, a to telefonní či e-mailový, dále může být uvedeno sídlo firmy či internetové stránky. Vizitka by neměla být přehlcena informacemi, ale nemělo by jich být ani příliš málo. Volte vždy ty nejdůležitější.

Grafické zpracování

Důležité je i grafické zpracování vizitek, tedy to, jak bude vizitka celkově vypadat. Připravit si můžete návrh sami či si nechat vyhotovit návrh od grafika. Záleží na tom, jak náročný váš návrh bude. Myslete však na to, aby vizitky nebyly příliš překombinované a působily reprezentativně. Vybírat si můžete různé barevné potisky, papíry, grafické zpracování písma apod.

Kvalitní služby

Nevíte, na koho se v oblasti tisku a návrhu vizitek obrátit? Navštivte stránky Printuj.cz, kde si můžete vybrat z připravených návrhů vizitek, které jsou volně k dispozici či nahrát návrh vlastní. K tisku používají bílý, pevný a odolný papír s matnou či lesklou úpravou. Tisk vizitky je kvalitní v jasných barvách. Využít můžete i možnosti laminace pro luxusní vzhled vizitek. Vizitky navíc dodají do 24 hodin po celé ČR. Vizitky tak můžete mít opravdu snadno a rychle. Vyhotovit si můžete nechat také ve sjednoceném designu šablon stejné hlavičkové papíry. Nechte si proto vyhotovit kvalitní vizitky, které budou vaši firmu efektivně propagovat a reprezentovat.