Podzimní dovolená v Máchově kraji? Proč rozhodně ano

U Máchova jezera můžete strávit nejen příjemnou letní dovolenou, ale i dovolenou podzimní. Ještě jste neměli možnost užít si pořádné dovolené? Vynahraďte si to dovolenou během kouzelného podzimu, který vám ještě nabídne poměrně mnoho slunečných dnů.

Výlety a pohoda u vody

V Máchově kraji a jeho okolí na vás čeká množství zajímavých míst, které můžete navštívit. Pokud patříte mezi milovníky jízdy na kole, je pro vás tento kraj ideální. Užívat si můžete projížďky kolem Máchova jezera, ale vyrazit i na mnohé hrady, například na Bezděz, Housku či Kokořín. Během slunečných dnů si můžete užívat pobytu u vody a zaslouženého odpočinku. Projít si můžete také Staré Splavy, Doksy či se vydat na houby. Zdejší lesy jsou opravdu krásné a u čeho si odpočinete více, než během procházky lesem.

Ubytování

A kde se během podzimní dovolené ubytovat? Ideální je pro vás ubytování na Máchově jezeře. Právě zde najdete příjemné ubytování, kam se budete rádi vracet po celodenním výletu. Najdete zde potřebné zázemí. Ubytováni můžete být ve čtyřlůžkových chatkách s chladničkou, v areálu nechybí jídelna s barem, společné sociální zařízení, ale také ohniště a houpačky, prolézačky i pískoviště, na kterém se vyřádí vaše ratolesti. V okolí areálu je k dispozici i další sportovní a rekreační vyžití, například minigolf, trampolína, kolotoče, šlapadla, loďka či můžete podniknout plavbu parníkem.

Dobré zázemí

Pokud by se vám na dovolené nechtělo vařit, jídelna s barem vám nabízí plnou penzi či polopenzi. Nemusíte si tak dělat starosti s přípravou jídla. Máchovo jezero – chatky jsou skvělou volbou pro rodiny s dětmi, ale také pro páry, které si chtějí užít romantické podzimní dovolené v přírodě, popřípadě si užít projížděk na kole. Dopřejte si zaslouženou dovolenou i vy.