Také rádi nakupujete? Využijte slevy na nákup

Nakupování se slevou nemusí být zákonitě pouze před Vánocemi nebo po nich. Slevy se objevují v obchodech celoročně. Že do obchodů nechodíte rádi? Ale to vůbec nevadí, můžete využít i slevy v e-shopech, které nabízejí i celou řadu dalších výhod – nakupování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, dovoz zboží až do domu. Během nakupování v e-shopu nemusíte stát nikde fronty, rozmyslíte si v klidu a pohodlí domova, který druh zboží si vyberete a jako bonus navíc můžete využívat aktuální slevy. Že nevěříte? Tak se na to s námi pojďte podívat.

Tipli.cz – velký slevový portál

Tipli je portál, který nabízí slevové kupóny pro celou řadu e-shopů. A jak to funguje? Vybírat můžete buďto podle kategorií zboží, dle názvů obchodů nebo si zvolíte konkrétní slevy do konkrétního obchodu.

Přes portál se prokliknete do obchodu či na konkrétní druh zboží, které si vložíte do virtuálního košíku, nakoupíte jako v každém jiném e-shopu a ostatní již zařídí portál. Nakupováním tímto způsobem navíc získáváte odměny ve formě peněz, které si můžete nechat zaslat na váš účet.

Co lze tímto způsobem nakoupit?

Vybrat si můžete z nabídky módního oblečení, kosmetických produktů, elektroniky a PC, zboží pro hobby, domácnost i zahradu nebo pro maminky a děti. Lákavé slevy jsou nabízeny i pro dovolenou a cestování. Slevy můžete využít dokonce pro nákup a dovoz potravin či jídla až do domu.

Jaké slevy lze využívat?

V nabídce naleznete slevy různého druhy – % slevy na nákup, slevy na dopravu, doprava zdarma nebo slevy na konkrétní výrobky.

Velmi zajímavé je i losování zaregistrovaných zákazníků o hodnotné ceny. Registrací získáte i celou řadu dalších výhod.

Pokud vás tyto informace zaujaly, podívejte se na portál tipli.cz a dozvíte se víc. Neváhejte, vždyť on-line nakupování se slevou je zábava.