Tipy na 4 kvalitní dárky, které potěší, ale finančně vás nezruinují

Blíží se narozeniny vašeho partnera či partnerky a vy si lámete hlavu s tím, čím byste měli své milované obdarovat? Nemáte zrovna velké finanční možnosti, proto hledáte dárek, který překvapí, potěší, ale finančně vás nezruinuje? Poradíme vám.

Květina

U každé ženy platí, že ji vždy stoprocentně potěší krásná kytice řezaných květin. Nemůžete příliš utrácet za ohromné pugety červených růží? Zakupte řezané květiny v supermarketech, doma je rozložte a svažte do velké kytice. Takto můžete doma vykouzlit krásnou kytici i do částky 300 Kč. Velkou kytici tulipánů, gerber či chryzantém ocení vaše partnerka, maminka, sestra i babička.

Parfém

Kvalitním dárkem, který nikdy nezklame, je parfém. Jedná se o univerzální dárek, který potěší muže i ženu. Pokud však nemůžete za parfém utratit několik tisíc korun, zvolte imitace parfémů. I přestože se jedná o napodobeniny, jsou tyto parfémy velmi kvalitní a seženete je opravdu za skvělé ceny. Možností pro vás mohou být i parfémy v akci. Kvalitní parfém je něčím, co jako dárek nikdy nezklame.

Zážitek

Velmi oblíbeným dárkem jsou dnes také zážitky. Nemusíte vždy kupovat spoustu hmotných dárků, ale můžete vsadit na jedinečné zážitky. Darujte například lístky do divadla, na koncert či do kina. Uvidíte, že i takový dárek může velmi potěšit, zvláště pokud se na danou akci vydáte s obdarovávaným také vy.

Večeře

Romantickým dárkem se může stát také večeře. Dopřejte si se svým partnerem či partnerkou večeři v restauraci, nebo připravte romantickou večeři doma při svíčkách. Při té správné atmosféře se jedná o skvělý nápad, který potěší mnohem více než zakoupené dary. Na večeři můžete své partnerce darovat i zakoupený parfém či kytici. Romantická večeře okouzlí a každého obdarovávaného náležitě potěší.