Účinné a kvalitní mytí aut

Ani současná nepříznivá situace vás nikterak neomezuje v péči o váš automobil. Samoobslužné mycí boxy bez obsluhy jsou stále otevřené. Právě jejich nízká nákladovost v oblasti zaměstnanců stojí za jejich oblibou.

Investujte do vlastní bezkontaktní myčky

Zřídit si vlastní mycí box může prakticky každý, kdo má k dispozici vhodnou lokalitu. Provozní náklady samy o sobě jsou pak relativně nízké. Vstupní investice se vám velmi rychle vrátí. Navíc budete potřebovat minimum zaměstnanců. Při realizaci mycího boxu je potřeba znát lokalitu, ve které chcete stavět, abyste dobře odhadli počet mycích jednotek. Pokud jste v lokalitě, kde je velká konkurence, pak si vystačíte s menším mycím boxem, ale jestliže budete klíčovou, spádovou mycí jednotkou, pak zvažte pořízení více mycích boxů a zároveň také dalšího vybavení jako jsou vysavače, tepovače a další pomůcky pro údržbu vozidla.

Výhody bezkontaktních myček

Bezkontaktní myčka nabízí vše, co myčka portálová, čištění je stejně intenzivní, na výběr máte několik mycích programů a riziko poškození laku je minimální. Navíc je jen na vás, jak dlouhou dobu v mycím boxu strávíte a jak důkladné mytí provedete. Jste na cestách a potřebujete si jen rychle opláchnout vůz od nejhorších nečistot? Žádný problém – za pár minut máte hotovo. Potřebujete dát auto do pořádku před prodejem nebo na konci sezóny, v tomto případě sice v mycím boxu strávíte více času, ale výsledek bude na špičkové úrovni.
Samoobslužné mycí boxy jsou zajímavé jak pro zákazníky, tak pro majitele. Z pohledu obou by vás mohlo zajímat, jak vlastně takové boxy fungují a co vše nabízí. Všechny potřebné informace najdete na stránkách bkfcarwash.cz.  Dozvíte se také, jaké přípravky je vhodné v samoobslužných myčkách používat, abyste neškodili životnímu prostředí, zjistíte, že samoobslužnou myčku můžete navštěvovat v průběhu celého roku nezávisle na počasí. Najdete zde několik cenných rad a tipů, které se vám budou při realizaci vaší vlastní bezkontaktní myčky jistě hodit.