Výhody kvalitní plechové střechy

created by dji camera

Pokud toužíte po skutečně kvalitní střeše, můžete zvolit ideální řešení v podobě plechové střechy COMAX. Tato střešní krytina je produktem českého výrobce STŘECHY COMAX®, který má své výrobní a skladové prostory na okraji Velvar a nedaleko dálničního sjezdu. Má také svou pobočku v Jindřichově Hradci a v rámci expanze do zahraničí dodává plechové střechy Comax také v anglickém přímořském městě Bristol.

Obliba střech Comax stoupá

Důvodů oblíbenosti je hned několik. Vzhledově připomíná střešní krytina Comax® klasické skládané krytiny, nebo může tvořit kompaktní celky plochy střech v podobě drážkových krytin. Ovšem k největším přednostem patří nízká váha šablon, která umožňuje snadnou pokládku a významně odlehčuje celou střešní konstrukci. Další předností je vysoká odolnost a dlouhá životnost daná použitým materiálem, kterým je hliník. Z tohoto důvodu jsou střechy Comax® vhodné i do drsných horských oblastí, do okolí chemických provozů, a také do přímořských oblastí s agresivním mořským ovzduším. Netypickou, ale velice vítanou vlastností plechové střešní krytiny Comax® je její stoprocentní recyklovatelnost.

Důležitost povrchové úpravy

Střešní šablony Comax® jsou lakovány s povrchovou texturou, která eliminuje sluneční odlesky na povrchu střechy. U hliníkových plechů lze této originální povrchové úpravy využít také v kombinaci s embosováním povrchu plechu „Stucco“. Těchto jedinečných vlastností střešních krytin dosahuje výrobce STŘECHY COMAX® zejména díky úzké spolupráci s mateřskou společností Metal Trade Comax a.s., která se specializuje na moderní technologie povrchové úpravy plechů. Proto může výrobce a dodavatel nabízet zákazníkům nejen klasický vzhled střešní krytiny, ale také inovativní a originální povrchové úpravy včetně pestrého výběru barevného provedení.

Střešní doplňky

Rozhodnete-li se pro jedinečné plechové střešní krytiny COMAX®, můžete si spolu s krytinou objednat i nezbytné doplňky. Díky stejnému barevnému provedení okapových systémů, střešních zachytávačů sněhu a doplňků.