Zabezpečte svou zbraň výkonným trezorem

Pokud jste majitelem střelné zbraně, víte, že její ukládání a zabezpečení se řídí zákonem o ukládání zbraní a Nařízením vlády.

V nabídce naleznete několik různých druhů trezorů na zbraně. Trezory na dlouhé zbraně na https://www.saffort.cz/trezor-na-dlouhe-zbrane se vyrábějí v několika různých velikostech. Rozhodující pro jeho výběr je výška. Pro výběr trezoru však má význam i vnitřní prostor, zvláště pak ten, kdy jsou zbraně umísťovány za sebou.

Bezpečnostní třídy trezoru

Toto je hledisko, které ukazuje, do jaké míry je trezor schopný odolat poškození. Čím je třída vyšší, tím je trezor bezpečnější. Kromě mechanického poškození je důležitá také odolnost vůči požáru.

Zámková výbava

Co se uzamykání týká, vybírat můžeme z několika různých variant. Mezi nejčastější patří:

  • zámek na klíč
  • mechanicky kombinační zámek
  • elektronický kombinační zámek disponující číselným kódem

Můžeme se však také setkat s různými kombinacemi těchto variant. Každá varianta má své výhody, ale i negativa.

Umístění trezoru

Při výběru trezoru hraje důležitou roli i jeho umístění.Menší trezory lze umístit i do skříně, případně zazdít do zdi. Pro větší a rozměrnější trezory je potřeba najít vhodné místo, může to být například roh místnosti. Vhodné je zakotvení trezoru do zdi či k podlaze. Zvýšíte tím jeho bezpečnost. Při výběru těžších modelů je třeba brát v úvahu i materiál, ze kterého je vyrobená podlaha. Ne každý materiál by mohl váze trezoru odolávat.

Na koho se obrátit?

Významným prodejcem na našem trhu je společnost Saffort, která se na trhu objevuje již poměrně dlouhou dobu a svým zákazníkům tak nabízí dlouholeté zkušenosti. Společnost působí jak na trhu českém, tak i slovenském. Na Slovensku objednávejte od Saffort na https://www.saffort.sk/trezory-na-dlhe-zbrane. Tato společnost chápe nutnost bezpečnosti a to nejen pro ukládání zbraní, ale i cenností či cenných listin a dokumentů a proto jsou její trezory kvalitní a bezpečné.

Na e-shopu saffort.cz naleznete širokou nabídku trezorů do skříně, lehčích variant či trezory s neprůstřelným sklem.