Co dělat, kdy potřebujete najít kvalitní konzervované ovoce i zeleninu?

Restaurace, pizzerie i všichni, kteří vaří hostům a připravují potraviny, by měli používat jen kvalitní suroviny, z nichž je možné připravit lahodné pokrmy vysoké kvality. Ať už vaříte kuchyni českou, španělskou, slovenskou nebo třeba italskou, využít můžete potraviny značky BASSTA. Jsou zárukou výborné chuti, vzhledu, vůně.

Konzervované ovoce, které vám bude chutnat

Na webové stránce https://www.bassta.cz/ovoce/ najdete přehled všeho konzervovaného ovoce, které BASSTA nabízí. Jedná se o ovoce v gastro balení, které se hodí pro potravinářské výrobny, obchodní sítě a sítě Horeca. Většina z těchto ovocných produktů je v mírně sladkém nálevu. Vždy je připraveno tak, aby maximálně usnadnilo přípravu pokrmů, pro něž se stane základem či doplňkem.

Oblíbený je např. konzervovaný ananas, který je naložen v mírně sladkém až sladkém nálevu. Používá se např. při přípravě pizzy, ovocných kompotů, koktejlů, ale také při přípravě moučníků apod. Zvolit si ho můžete v provedení na kousky a gramáži 3 050 g, 565 g nebo 850 g. Z ovoce se pod značkou BASSTA prodávají i broskve půlené, hrušky, mandarinky, meruňky, nebo ovocný koktejl.

Konzervovaný ananas o hmotnosti 850 g je v kartonu po 24 kusech, na paletě je pak 36 kartonů, takže pokud si objednáte rovnou celou paletu, budete mít 864 plechovek ananasu.

Kupte si i sterilovanou zeleninu, olivový olej, koření…

Značka BASSTA ale nenabízí jen konzervované ovoce. Koupit si můžete i mnohou sterilovanou zeleninu, jako např. rajčata v mnoha podobách, která se hodí na přípravu pizzy, polévek, omáček, pod maso… Nechybí ani sterilované žampiony, olivové oleje, olivy, koření, ryby… Podívejte se na kompletní nabídku na webové stránky bassta.cz. Najdete kvalitní zboží a partnera, který je spolehlivý, zkušení a přesně ví, co úspěšné restaurace a výrobny potravin pro své chutné pokrmy a výrobky potřebují.