Nadešel čas učit vaše dítko chodit na nočník? Kupte mu plenkové kalhotky

Je skvělé, kolik pomůcek a vychytávek můžeme našim dětem koupit, s nimiž je mnohem snadnější naučit je něco dělat nebo nedělat. Kupříkladu, když vaše ratolest přichází do věku, kdy je vhodné začít jej posílat na nočník nebo toaletu, můžete jí koupit jednorázové plenkové kalhotky.

Ke kvalitním, které lze snadno sundat i obléct, patří Dada pants 4. Děti vše zvládnou samy, a pokud se náhodou počůrají nebo pokakají, kalhotky se po stranách lehce roztrhnou a srolují do válečku stejně dobře, jako klasická jednorázová plenka.

Znáte značku Dada a její jednorázové plenky a plenkové kalhotky?

Dada pants, stejně jako jednorázové dětské plenky Dada, jsou vyráběny primárně pro polský trh. Pro své kvality a příznivou cenu si ale našli mnoho příznivců i u nás, a tak je tomu mnoho let. Děti, které je používaly jako první, už jsou velké a stále se rodí nové, jejichž rodiče jsou spokojeni.

Kromě plenek společnost vyrábí i vlhčené kapesníky. Všechny výrobky Dada najdete na webových stránkách e-shopu Kupplenky.cz. 

Jednorázové plenky Dada se vyrábí ve třech různých sériích, aby si vybral každý zájemce. Jde o série Extra soft, Extra care a Pure care. Kupříkladu série Dada Extra Care představuje revoluční technologii Climaflex, vyniká pohodlností, super absorpčním jádrem, které poskytuje dokonalou ochranu před vlhkostí a účinně odvádí teplo ven, čímž je minimalizováno ohrožení vzniku podráždění. Tvar absorpčního kanálu zajistí vždy rychlé pohlcení vlhkosti v plence, čímž je udržována dětská pokožka v suchu. Použitá technologie umožňuje, aby byla plenka tenčí, pružnější a víc spolehlivější.

Podívejte se na kompletní nabídku plenek a plenkových kalhotek Dada na webové stránky Kupplenky.cz. Zároveň se podívejte i na další zboží, jako jsou klasické látkové plenky, dětská kosmetika, plenkové dorty, potřeby pro maminky, kozí mléko a další. Na první nákup navíc můžete získat slevu 50 Kč.