Hledáte levné a kvalitní rukavice na kolo? Víme, kde je koupíte

Nejen teď v zimě, ale celoročně bychom měli na výlety na kolech používat jak přilby, tak rukavice. Důvodů je více. Jde o bezpečnost, u rukavic i ochranu před nárazy hmyzu, větví, zmírnění poškození ruky při pádu. To ale není vše, co rukavice umí. Volit můžete jak letní, tak zimní, fungují vždy dokonale. Tedy v případě, že je koupíte u ověřeného prodejce, který nabízí jen kvalitní zboží. Takovým je Bikero.cz.

Rukavice na kolo neznamenají jen ochranu při pádech

Mnohé z nás napadne při tématu „rukavice na kolo“, že jde o doplněk, který nám pomáhá udržet ruce v teple, a také je chrání při případném pádu. Je to tak. Ovšem rukavici nabízí ještě víc. Protože jsou ruce v neustálém kontaktu s kolem, opíráme se o ně, ovládáme jimi kolo, jsou stále pod tlakem, a také jsou na ně přenášeny vibrace z terénu přes kolo jako takové. Je proto důležité, abychom používali rukavice na kolo, které nám pomohou zmírnit a utlumit přenášející se vibrace. 

Jak už jsme uvedli, rukavice jsou také účinnou ochranou. Při pádu jsou ruce ve velkém nebezpečí, rukavice je chrání před nepříjemnými odřeninami. 

Typy rukavic na kolo

V e-shopu Bikero.cz najdete krátké i dlouhé rukavice na kola na zimu i na léto. Dlouhé rukavice jsou určeny zejména pro terénní jezdce, jež jsou často vystavení pádu, nebo jim hrozí kontakt se stromy, křovím, větvemi. To vše může ruce nehezky poškrábat. Tady je důležitá ochrana v oblasti prstů. 

Bikero.cz nabízí modely s vycpávkami i bez nich. Vždy dobře větrají, přestože jsou kvalitní ochranou. Ruce jsou v nich v suchu. 

Značkové rukavice na kolo

Vsadit můžete na značky, jako Endura, Silvini, Roeckl, WOOM, Castelli… Vybírat můžete mužům, ženám i dětem. Abyste mohli bez obav nakupovat i online, jsou rukavice vždy dokonale popsané, abyste věděli, co kupujete, a rukavice se vám líbily, i když si je vyzkoušíte, až vám dorazí.

Podívejte se na zimní rukavice na kolo, nebo letní rukavice, a chraňte své ruce. Stejně tak je můžete věnovat jako skvělý vánoční dárek, který je rozhodně originální.