Co dělat, když chcete jezdit pohodlně i ve špatném počasí?

Gumové koberce do auta jsou čím dál tím více oblíbené. Nejenže vypadají elegantně, ale jsou také velmi praktické. Řidiči ocení jejich snadnou údržbu.

Výhody gumových autokoberců

Třebaže textilní autokoberce mohou na první dojem vizuálně příjemnější, může tato vlastnost stejně jako dojem, že snadno vstřebávají nečistoty, přinášet spíše bolest než radost. Zcela obráceně se tomu však u gumových autokoberců. Ty se totiž na rozdíl od textilních autokoberců čistí víceméně sami. Gumové autokoberce jsou vysoce odolné proti znečištění a co víc jsou odolné také proti vodě. Určitě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Venku prší, silnice je samá louže a boty od tohoto nečasu zabláceny jedna radost. Člověk si přitom přeje jediné, a to dostat se co nejrychleji do auta. V samém spěchu si samozřejmě zapomenete očistit obuv a odpoledne se nestačíte divit. Zatímco v případě textilních autokoberců na Vás čeká odpoledne úklid interiéru motorového vozidla, kdo si včas pořídí gumové autokoberce, může zůstat v klidu. V tomto případě jste nad špínou a nečistotami vyhráli, neboť ani špína ani vlhkost se v gumových autokobercích nedrží. Samotné čistění je pak otázkou několika málo minut. K odstranění špíny Vám bude stačit silnější proud vody, navlhčený hadr, případně ruce, jimiž gumový kobereček vyklepete.

Gumové autokoberce od Vopi

Společnost Vopi při výrobě přesných gumových autokoberců myslela na to, aby byly tvarovány na míru s ohledem na výstupky v podlaze konkrétního motorového vozu. Vlastnosti gumových autokoberců oceníte především v podzimním a zimním období. Právě v tomto ročním období se totiž setkáváme s největšími výkyvy počasí. Nejprodávanější gumové autokobercenajdete v portfoliu společnosti Vopi www.vopi.cz/autokoberce/ skladem, pro ostatní modely aut Vám je rychle dodá. Vyberte si gumové autokoberce podle vlastního gusta a staňte se tak spokojeným zákazníkem společnosti Vopi. S gumovými autokoberci Vás bude cestování bavit opět o něco víc.