Co dělat, když chci levně vylepšit svůj vůz?

Chtěli byste, aby váš vůz vypadal lépe? Když je řeč o úpravách vozu, většina lidí hned pomyslí na astronomické částky. Na vzhled vozu mají však vliv i relativní drobnosti a váš vůz může vypadat podstatně lépe i za minimální investice. Čas od času je vhodné oplatit svému vozu to, že vás každý den spolehlivě vozí a trochu investovat do toho, aby vypadal zase o něco lépe.

Levné, ale výrazné doplňky pro vůz

Velmi důležitá je ochrana vozu, aby si co nejdéle uchoval původní vzhled. Často můžete narazit i na 20 let staré vozy, které vypadají, jako by zrovna vyjely z výroby. Co se týče interiéru, jako první byste měli pořídit autopotahy. Dnes můžete koupit autopotahy levně. Jde o minimální investici do toho, aby sedačky stále vypadaly jako nové. Zamezíte tak jejich odírání i zašpinění od jídla nebo pití. K ochraně interiéru je vhodné zvolit také koberce do auta a vanu do kufru, umožní vám to snadnější údržbu a vyhnete se poškození vozu. Pokud vůz delší dobu nepoužíváte nebo nemáte garáž, skvělou volbou jsou také autoplachty, postarají se o to, aby nedošlo k zašpinění vozu od pylu, hmyzu, výkalů nebo poškození od drobných větví či kamínků.

Kamínky nejvíce ohrožují vůz při jízdě a mohou nepříjemně poškrábat kapotu nebo přední sklo. Nejlepší volbou je koupit deflektor přední masky. Ten vypadá navoze velmi vzhledně a postará se o ochranu před kamínky, ale i hmyzem.

Nejlepším místem pro pořízení takového sortimentu je specializovaný eshop na vtvauto.cz, kde naleznete mnoho kvalitních autodoplňků za skvělé ceny. Kromě zmíněného sortimentu to mohou být třeba také ofuky oken, ohranné rámy, zimní clony, plastové lemy, poklice a mnoho dalšího. Vybírat můžete často doplňky přímo pro vaší značku a model vozu, inspirujte se kompletní nabídkou eshopu a udělejte svůj vůz zase o něco hezčí.