Co dělat, když chci poskytovat polygrafické služby?

Líbilo by se vám poskytovat vašim klientům služby z oblasti polygrafie? Jde o krásný obor a většina zakázek se týká reklamy, respektive reklamního potisku. O tuto službu je velký zájem a také o ni zájem vždy bude, protože tištěná reklama má největší efekt. Je však potřeba si zajistit správné vybavení, abyste mohli tisknout a také zajišťovat reklamní potisk různých předmětů. Představíme si některé vybavení, které by vám rozhodně nemělo chybět.

Plotry

V každém případě je důležité mít kvalitní řezací plotry. Plotry slouží k tomu, abyste mohli tisknout ve větších formátech. Vybírat si můžete plotry, které jsou kreslící, řezací nebo kreslící i řezací. Nejlepší volbou je pochopitelně univerzální varianta, která vám umožní tisknout i ty nejnáročnější projekty s různou texturou, výřezy a dalšími požadavky. U plotrů nikdy nešetřete a vždy s vybírejte pouze kvalitní modely, které vám zajistí dlouhodobou životnost a co nekvalitnější výsledky. Při nákupu zvolte vždy specializovaného dodavatele, v České republice je jedničkou eshop Termolisy.cz.

Termolisy

Pro potisk textilu jsou nezbytné koupit termolisy, či také termotransférové lisy. V eshopu si můžete vybrat širokou nabídku kvalitních strojů od známé značky Marta. Tyto stroje se velmi snadno obsluhují, mají dlouhou životnost a zajistí vám práci ve vysoké kvalitě, nabízí se vám v mnoha provedeních, které můžete vybírat podle vašich požadavků.

Stroje mají stabilní tlak lisu a dostatečnou termoregulaci, což je základem, aby byl potisk co nejkvalitnější. Potisk můžete s těmi správnými stroji provádět na různé struktury materiálu, tedy i na materiály s hrubším nebo členitějším povrchem. Když budete takový stroj vlastnit, klientům můžete potisknout trička, mikiny, čepice a mnoho dalšího textilu. Inspirujte se kompletní nabídkou eshopu, najdete v ní dále třeba multifunkční lisy pro potisk složitějších reklamních předmětů a další kvalitní techniku, kterou zajisté oceníte.