Co dělat, když mám slabou imunitu?

Cítíte se zesláblí a připadá vám, že chytnete každou nemoc, která vám zkříží cestu? Každý člověk má unikátní organismus a dokáže odlišně čelit hrozbám, které na něj působí. Imunitu však můžete podpořit a udělat celou řadu věcí, které ji zlepší a posílí. Základem je dostatek spánku a absence stresu, unavené tělo je podstatně náchylnější a to samé platí u stresu, pokud jste pravidelně ve stresu, tělesná imunita se snižuje.

Je tedy důležité dostatečně spát, nepřepínat se a udržovat se v psychické pohodě. Skvělý přínos má také pravidelná fyzická aktivita, nejlépe sport na čerstvém vzduchu, pomůže vám posílit obranyschopnost a vaše imunita bude silnější. Imunitu můžete posílit i mnoha bylinami, například echinaceou a dalšími. Pokud máte slabou imunitu, skvěle pomůže i celá řada potravinových doplňků od Senza Medical.

Jaké potravinové doplňky užívat?

Základem je vitamín C, který je nezbytný pro silný imunitní systém. Můžete ho doplnit skrze produkt Senza Vitamín C, jde o lipozomální vitamín C. Ne vždy je vhodné polykat tablety, zde se jedná o účinný sirup, který zajistí skvělé a postupné vstřebání vitamínu C do celého organismu. Kromě vitamínu C zde najdete slunečnicový lecitin a vitamín E. Tento doplněk posílí imunitu a zajistí správnou funkci nervového systému.

Imunitu skvěle podpoří i kravské kolostrum, jde o první mléko, které vylučují po porodu všechny samice savců, je neuvěřitelně bohaté na důležité živiny. Ideální volbou je Senza Colostrum. Obsahuje ochranné imunoglobuliny v nejvyšší možné přirozené koncentraci a nelze ho vyrobit uměle, tento přírodní doplněk stravy posílí vaší imunitu a zajistí správný vývoj organismu. Aby byla vaše imunita v pořádku, je potřeba, abyste měli zdravou i střevní mikroflóru, pro ní je vhodné užívat probiotické jogurty, ale skvěle vám pomůže i Senza Lyovis. Tento doplněk stravy pomůže s obnovením vaší střevní mikroflóry. Byl vyrobený lyofilizací slovenské bryndzy, která je velmi bohatá na probiotické látky. Pečujte správně o svou imunitu a zajisté v krátké době zaznamenáte její podstatné zlepšení.