Co dělat, když potřebujete pomoc v domácnosti

Každý z nás občas potřebuje řemeslníka na výpomoc a to nejen v domácnosti, ale i v zaměstnání, právnickou pomoc, pomoc na úklid v domácnosti, zajistit přepravu nábytku při stěhování či zásilky větších rozměrů nebo shání materiál či hledá specialistu v nějakém oboru lidské činnosti.

Kde však sehnat zkušeného pomocníka? Zavítejte na portál trh poptávek, na nějž můžete vložit svoji poptávku a to zcela zdarma. Další výhodou je neomezený počet poptávek. Nehledejte žádnou firmu, firma si najde vás a to díky vaší poptávce.

Jak to funguje?

Portál využívá poptávkový systém, do něhož, zdarma, vložíte svoji poptávku. Pro její zadání je na portálu připraven jednoduchý dotazník, jež vyplníte a odešlete. Při zadávání poptávky je důležité podrobně popsat, s čím potřebujete pomoci, jakou službu poptáváte a zda má být i s materiálem nebo bez materiálů. Pokud máte specifické požadavky na materiál či službu, je potřeba i toto do poptávky zaznamenat. Upřednostňujete – li nějaké postupy práce, i tuto informaci napište.

Velmi důležité údaje jsou kontaktní osoba a místo a termín realizace zakázky či služby.

Na základě vaší poptávky obdržíte nabídky konkrétních firem. Nabídky se liší nejen cenou, ale i kvalitou a servisem. Je jen na vás, která nabídka vás osloví. Pokud vám nebude vyhovovat žádná, nemusíte si ani žádnou vybírat.

Proč využít Trh poptávek?

Jedním z důvodů je možnost oslovení širokého okruhu firem a to na jednom místě. Nemusíte oslovovat firmy jednotlivě, díky tomu šetříte svůj čas. Portál zaručuje aktuální nabídky a zároveň i přímý kontakt na vámi vybraného dodavatele. K dispozici jsou i reference na jednotlivé firmy. Inzerát můžete zadat z počítače nebo chytrého telefonu. Poptávky jsou řazeny nejen podle různých oborů, ale i podle lokalit.