Co dělat, když potřebujete zlepšit sexuální život?

Často se stává, že ve vztahu – obzvláště v tom dlouhodobém se sexuální život stane stereotypním a, přiznejte si, tak trochu nudným. A to je právě ten okamžik, kdy začnete přemýšlet nad tím, jak do takového vztahu vrátit vášeň a zažít zase tu spalující vášeň a skvělý sex. Zkusili jste se někdy zamyslet nad použitím sexuálních pomůcek aneb hraček?

Některé páry je využívají již od začátku vztahu, některým vztah oživí právě až v této „upadající“ chvíli. Nemyslete si, že erotické pomůcky jsou něco, za co byste se měli stydět. V dnešní době je to již naprosto přirozená součást milování. Ne nadarmo je ve větších městech nespočet sexshopů a internet plný těchto pomocníků.

Jak začít?

Nemusíte hned nakupovat umělé penisy či nafukovací panny – zkuste si pro začátek pořídit například erotický nábytek. Že si nedovedete představit, co tím myslíme? Je to jednoduché. Představte si třeba sex houpačku visící ze stropu vaší ložnice. Tahle houpačka rozhodně není určena pro děti, ale připraví vás do unikátní pozice, ve které bude sex naprostá hračka – a navíc vzrušujícím zážitkem.

Venušiny kuličky

Pokud víte, že problém je ve vás a vaší nechuti k sexu, zkuste si pořídit Venušiny kuličky. Ty můžete „nosit“ po celý den v práci, při nakupování či jen cestě na vlak. Jejich vibrování při každém kroku vás zaručeně nabudí a vy se nebudete moci dočkat, až se dostanete domů a na svého partnera doslova skočíte.

Anální kolíky

Věděli jste, že muži jsou velice citliví na stimulaci prostaty a že je to pro ně vysoce vzrušující zážitek? I když to většina z nich sice nepřizná, aby neuškodili své mužnosti, ale je to tak. Dopřejte mu zážitek s análním kolíkem, kterým ho nejenom naprosto překvapíte, ale také úžasně uspokojíte.

Anální kolíky jsou skvělým nástrojem, jak zpříjemnit sex. Nebojte se nových experimentů a vrhněte se do nové etapy vašeho sexuálního života po hlavě.