Co dělat, když potřebuji místo pro konferenci?

Firemní konference dnes nejsou ničím výjimečným. Pokud je vaším úkolem ji vybrat, je třeba zohlednit několik věcí. Jaké je vhodné řešit primárně? Toto je jejich hlavní výčet.

Lokalita

Ta hraje velkou roli v tom, aby se na konferenci mohli pozvaní hosté bez problémů dostavit. Osvědčenou volbou jsou velká města. Tedy například firemní akce Praha. Důvod je celkem jasný. Na akci se pohodlně dostane každý, bez ohledu na to, jak přijede. Může zvolit:

  • Automobil
  • Vlak
  • Autobus

Ubytování

Jenom málo firemních akcí je jenom na pár hodin, nebo na jeden den. Většina z nich trvá i několik dní. Je proto celkem jasné, že správnou volbou by mělo být hledat firemní akce s ubytováním. Tedy hotel, který nabídne dostatečnou kapacitu volných a připravených pokojů, pro každého účastníka. Dobrou volbou může být určitě Hotel-certousy.cz.

Zázemí pro konferenci

V první řadě by měl prostor plně odpovídat svou velikostí. Je třeba zajistit, aby se na místo pohodlně vešel pozvaný počet hostů. Konferenční prostory Praha by však měly nabídnout i možnost využití různé techniky, jako jsou mikrofony ozvučení, využití projektoru a dalších věcí, bez kterých se jednotliví přednášející neobejdou.

Občerstvení

I to by mělo být na jakékoliv firemní akci samozřejmostí. A je jasné, že by ho měl kompletně zařídit hotel. Ten správný se umí přizpůsobit všem potřebám. Jak v podobě běžného obědu, tak když je vyžadována třeba oslava narozenin Praha, stejně jako by se měl umět charakterem cateringu přizpůsobit právě celodenní akci.

Trávení volného času

Jak zabavit zaměstnance, obchodní partnery a klienty v době, kdy konference neprobíhá? Opět může být nápomocné samotné místo. Restaurace Praha 9 je zasytí, stejně jako jim je možné zprostředkovat různé služby spojené s odpočinkem, sportovní aktivitou, nebo spojené s poznáním zajímavých míst.