Co dělat, když potřebuji úklid pro firmu nebo domácnost?

Úklid patří k běžným činnostem v každé domácnosti, ale i v kancelářích, komerčních prostorách, školách, zdravotnických zařízeních a jiných prostorách. Ne každý uklízení miluje ať již z důvodu nechuti či nedostatku času. Jiným případem jsou tělesně handicapovaní lidé, kteří prostě důkladný úklid domácnosti nemohou zvládnout. V dnešní době se úklid domácností i firem prováděný profesionální firmou stává zcela běžným.

Obrátit se můžete například na úklidovou firmu Ekobit, která disponuje zkušenými odborníky i potřebným strojním vybavením včetně moderních ekologických čistících přípravků. Ekologickyuklid.eu je pro firmu samozřejmostí a ne nadarmo je držitelem certifikátu ISO 140001, který ji zavazuje k provádění ekologického úklidu šetrného k lidskému zdraví a životnímu prostředí.

Uklízení v domácnostech

Vizitkou každé hospodyňky je čistý a voňavý byt. Ovšem v dnešní uspěchané době, kdy jsou ženy zaměstnány, musí se postarat o děti i o domácnost, nezbývá na úklid domácnosti ani čas, ani síly. Proto se vyplatí pozvat si odborníky, kteří celý byt dokonale uklidí. Firma Ekobit nabízí nejen běžný či generální úklid domácností, ale také nadstandardní úklid, v jehož rámci vám kromě úklidu vyperou a vyžehlí prádlo, zajistí nutné nákupy, vyvenčí vašeho pejska a případně po dohodě zajistí i další služby. Pokud jde o čas, tak běžný úklid bytu o rozloze cca 100 m2 trvá v průměru 2,5 hodiny. Pro velmi důkladný generální úklid bytu o rozloze kolem 50 m2 potřebují pracovníci firmy 6 hodin. V zájmu nenarušení normálního chodu domácnosti a jejího soukromí, je možné tento čas rozložit do dvou etap po třech hodinách.

Úklid kanceláří a jiných prostor

Firma Ekobit zajišťuje kromě úklidu domácností také úklid kanceláří, komerčních prostor, zdravotnických zařízení, bytových domů a další prostor. Například různé obchodní firmy již pochopily, že čistě uklizené a krásně upravené kanceláře i další prostory jsou jejich vizitkou. Čisté stoly, umyté podlahy, vyluxované koberce, květiny a celková atmosféra firmu reprezentuje zrovna tak, jako její obchodní úspěchy.

Kontrolní systém

Pokud se rozhodnete pro pravidelnou spolupráci s firmou Ekobit, můžete zcela zdarma využívat její vlastní kontrolní systém. Díky tomuto online systému budete mít přehled nejen o atestaci a historii jejích zaměstnanců, ale také o provedeném úklidu.