Co dělat, když si nevíte rady s výběr pobytu na prodloužený víkend?

Práce Vám přerůstá přes hlavu a Vy se nemůžete dočkat, až se v kalendáři objeví 28. září a Vy si užijete zasloužené volno? Zářijový prodloužený víkend můžete strávit netradičně mimo domov. Wellness pobyty pro dva jsou skvělou příležitostí, jak si odpočinout od každodenních starostí a přitom se nechat hýčkat nejrůznějšími relaxačními službami.

Kam se poslední víkend v září vydáte, můžete pozitivně ovlivnit portfolio Firma na zážitky, které si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/wellness-zazitky/.

Kam na wellness pobyt pro dva?

Na wellness pobyt pro dva sebou můžete vzít Vaši drahou polovičku a udělat si tak po čase romantický víkend. Jistě si chvilku jen pro vás dva zasloužíte. Člověk často díky nejrůznějším starostem a povinnostem zapomíná na lidi, které má rád. Jistě to znáte velmi dobře sami. V práci se na Vás valí jeden úkol za druhým, šéf Vás pomalu urguje, že jste mu nedodali práci z minulého týdne, doma na Vás čekají děti, abyste společně napsala domácí úkol, a manžel začíná být nervózní, protože ještě nedostal odpověď na to, co budete dělat o víkendu. Zhruba takto vypadá scénář každé rodiny. Společné chvíle ve dvou si s Vaším partnerem můžete vynahradit například během lázeňského pobytu s pivní kúrou pro dva, wellness víkendu v Jizerských horách nebo romantického víkendu snů pro dva na Vysočině.

Jak si zpestřit konec září?

Spokojeni rozhodně budete také v případě, že se rozhodnete pro některý z víkendových pobytů pro dva. Netradiční okamžiky na vás oba čekají při plachtění na Lipenské přehradě, při běžkování po Českém Švýcarsku nebo během letu do oblak s gurmánským pobytem. Tyto zážitky jsou samozřejmě pouze stručným výčtem a nabídka je mnohem bohatší.