Co dělat, když se chci zbavit auta?

Máte nadbytečný vůz, který už nepoužíváte, nesplňuje technickou nebo jde o autovrak? Pojízdný vůz můžete prodat v autobazaru a v ostatních případech můžete navštívit autovrakoviště. Existuje snad ještě jiná možnost? Ano, je tu výhodná služba Zahotove.cz, která nabízí všem řidičům podstatně výhodnější podmínky než všechny autobazary a vrakoviště.

V čem je Zahotove.cz jiné?

Firma Zahotove.cz nabízí výhodný odkup vašeho vozu a je jedno, jestli jde o pojízdné auto nebo o autovrak. Co víc, udělá za vás veškeré papírování a pro vůz si přijede hned druhý den. Nehledejte výkup aut v Liberci ani v jiném městě, technik z firmy si pro váš vůz přijede kamkoliv po České republice a to zcela zdarma.

Zajímá vás, kolik za svůj vůz dostanete? Žádné nepříjemné překvapení vás nečeká. Když firmu kontaktujete, již předem vám technik sdělí hrubou cenu za váš vůz. Jestliže se vám nabídka bude líbit, do druhého dne si pro vůz přijede, prohlédne ho a sdělí vám čistou cenu. Na samotné ceně se podílí především kompletnost vozu, použitelnost součástek a aktuální výkupní cena železa. Na místě sepíšete kupní smlouvu a peníze dostanete v hotovosti na ruku, žádné čekání. Dostanete navíc protokol o likvidaci.

Celý proces je rychlý a jednoduchý, jen si představte, že se do 24 hodin zbavíte vozu, který vám jen překáží a nebude vás to stát žádný čas ani starosti navíc. Pro autovraky výkup neexistuje lepší volba. Navíc se nemusíte zbavovat jen vašich osobních vozů, firma vykupuje také nákladní vozy a stavební stroje. Zapomeňte na nevýhodné podmínky a praktiky autobazarů. Je nejvyšší čas objevit kvalitní službu Zahotove.cz, která se nabízí všem řidičům. Společnost má už mnoho spokojených zákazníků po celé České republice, přidejte se k nim i vy a prodejte svůj vůz za výhodných podmínek. Více informací najdete přímo na webu.