Vychytávky do vaší garáže

Připomíná vaše garáž tajemný bermudský trojúhelník, ve kterém se tajemně ztrácejí věci? Máme pro vás skvělé tipy, se kterými se konečně budete radovat z pořádku. Už třízení všech maličkostí vás bude skvěle bavit!

Připravte se

Nejdříve budete potřebovat nakoupit základní potřeby. Regál je bytelnou a odolnou součástí každé garáže a když si tuto vychytávku pořídíte, můžete nad úroveň výšky hlavy umístit všechny přístroje, které nevyužíváte denně. Regály samozřejmě skvěle poslouží i pro sezónní sportovní potřeby. Udrží snowboard i zahradní nářadí. Obzvláště skvělé jsou pak regály na úklid sezónních pneumatik od auta.

Aby byl pořádek

Na jedné straně pracovního stolu se vám potulují matičky, na druhé zase všechny možné šroubováky? Zkuste si udělat na práci skutečný prostor a ne jen „zakopávat“ o jednotlivé nářadí. Šroubky a hřebíky umístěte do úložných boxů a seřaďte je podle velikosti. Použijte šuplíky na nářadí a pokud je to nutné, jednotlivé úložné prostory si označte pomocí lihového fixu. Nyní už se nikdy nespletete v tom, kde jste uložili inbus nebo kladivo.

Úložné boxy na spreje

Také nesnášíte, jak se na všechno v garáži neustále práší? Není nic jednoduššího než se pustit do třízení věcí. Nacházíte již zaschlé nádoby s barvou? Pryč s nimi. Věnujte pozornost úklidu, který stačí provést jednou, a pak už máte na vždy čistý prostor. Spreje umístěte do plastového boxu s víkem, stejně jako barvy. Další oddíl věnujte autokosmetice a přípravkům na čištění interiéru vozidla. Až budete příště umývat auto, nebudete se zdržovat hledáním potřebných nástrojů a čistidel.

Už víte, jak bude vaše garáž vypadat? Také se těšíte na tu chvíli, kdy si konečně dopřejete pohodový čas pro sebe a budete si všechny součástky třídit? Pomocí úložných systémů a regálů se stanete mistry garáže!