Co dělat, když zjistíte, že Váš partner má milenku?

Možná se to stalo také Vám nebo znáte podobný příběh z vyprávění Vašich kamarádek. Ať už tak či onak zklamáním z domnělé nekonečné lásky a nevěrou si v posledních letech prochází čím dál tím více párů. Dokonce i ty, které si myslí, že jim se to nikdy stát nemůže.

Existuje vůbec muž z oceli?

Nedávno jsem se potkala po delší době se svou kamarádkou ze střední školy, která mi celá zkroušená vyprávěla, že její manžel má milenku. Přišla na to naprostou náhodou a to ve chvíli, kdy by to nejméně čekala. V zaměstnání se na ni právě valil jeden úkol za druhým, když šla vyzvednout děti ze školní družiny a cestou zahlédla na tramvajové zastávce, jak se její manžel vášnivě loučí s jinou ženou. Prvně si myslela, že se jí to vše jen zdá. O pár dní později měl její partner domluvený s kamarády fotbal. Zapomněl si však doma telefon, na který mu volala ona. Moje kamarádka ten den zůstala pracovat doma, a když se podívala na displej telefonu jejího manžela, zjistila, že mu volá neznámé číslo. Hned ráno se svého partnera zeptala, jak to s nimi vlastně teď je. Kupodivu nezapíral a vše přiznal, přibližně půl roku se schází s onou ženou, do které se zamiloval. Pevně věřím, že i ona, až se pořádně oklepe ze zklamání, bude mít chuť seznámit se s někým zajímavým. Doporučila jsem jí proto Evropskou seznamku, kde i ona může najít svého muže z oceli. Ten pravý na ni snad čeká zde www.evropska-seznamka.cz.

Nezavírejte dveře před láskou, třebaže za sebou máte nedávné zklamání

Sen o tom, že právě oni dva jsou partnery na celý život, se jí rozsypal jako domeček z karet. Po celou dobu jejich vztahu žila v domnění, že právě oni dva jsou schopni vytvořit harmonický domov pro jejich děti i vřelý vztah pro ně. Dnes však ví, že bylo chybou vázat se na něco, co zdánlivě vypadalo tak harmonicky, třebaže jako každý pár si procházeli čas od času nějakou tou rozepří. Ten pravý na však jistě ještě někde čeká. Každý si totiž zaslouží druhou šanci na lásku.