Co dělat s autem po příjezdu na letiště?

Rozhodli jste se, že se na Letiště Václava Havla Praha dopravíte po vlastní ose, ale zatím nemáte ponětí, jak elegantně vyřešit parkování? Nabízí se několik možností: auto můžete zaparkovat na některém z blízkých parkovišť a dopravit se k terminálu taxíkem či autobusem. Anebo využijete Smile Parking, vystoupíte až na místě a vyhnete se zbytečnému stresu. Unikátní parkovací projekt je v českém i evropském prostředí výjimečný a – jak vidno z více než třiceti tisíc hodnocení – se těší ohromné popularitě.

Místo si předem rezervujete online

Zájemce o parkování na letišti v Praze zjistí dostupnost a cenu prostřednictvím rezervačního formuláře. Obratem obdrží e-mailem potvrzení o rezervaci a podrobné informace o všem, co by ho mohlo zajímat.

Valet parking šetří čas i peníze

Koncept valet parkingu jste možná zaregistrovali při sledování amerických filmů. Zákazník se nemusí zdržovat hledáním volného parkovacího místa, protože klíčky odevzdá zkušenému šoférovi tam, kde potřebuje. V našem případě před budovou Courtyard Mariot naproti Terminálu 1. Po podpisu smlouvy řidič vůz přeparkuje na parkoviště vzdálené 5 km od areálu letiště.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Co se s vozem děje během vašeho pobytu v zahraničí?

Automobil po smluvenou dobu odpočívá na parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno moderním kamerovým systémem i fyzikou ostrahou. Objekt je chráněn plotem s ostnatým drátem a infračervenými paprsky hlídajícími integritu obvodu parkoviště. Vozidlo je v naprostém bezpečí, a navíc se na něj vztahuje pojištění s krytím do 3 mil. Kč.

Až se vrátíte, bude na vás čekat

Po návratu ze zahraničí si automobil převezmete tam, kde jste ho viděli naposledy. S tím rozdílem, že na něj bude hezčí pohled, protože se o něj postará profesionální personál – vůz ručně umyje v ekologické myčce, vyčistí interiér a dohustí pneumatiky. Pohodlněji parkování na letišti nevyřešíte.