Co na vaší zahradě nesmí v létě chybět?

Léto o sobě letos dává opravdu znát, teploměry ukazují rekordní hodnoty. Ti, kteří mají u svého rodinného domu zahradu, ti mají oproti lidem bydlícím v panelovém domě velkou výhodu. Mohou si totiž na své zahradě vybudovat bazén, nemusí tak utrácet za koupaliště vždy, když se chtějí trochu osvěžit. Pravdou ale je, že zahradní bazény nejsou to jediné, do čeho se v létě musí investovat, aby byly letní dny příjemnější. Víme, co dalšího na zahradě nesmí chybět.

Meditační pyramida

Už jste slyšeli o meditační pyramidě? Jedná se o místo, kde můžete relaxovat, číst si, meditovat. Je to zkrátka místo, kde se vám dostane úlevy po psychické stránce. Nemusíte jezdit na dovolenou, abyste se zbavili stresu a nahromaděného napětí. Stačí, když si pořídíte na zahradu meditační pyramidu, která vás veškerého stresu a napětí sama zbaví. Lidé jí právě díky tomu říkají léčivá pyramida, ale je třeba brát toho označení s nadsázkou. Poskytuje úlevu spíše po psychické stránce člověka, ovšem je pravdou, že na každého člověka působí trochu jinak.

Lehátka

Co by to bylo léto bez lehátek, které budou rozestavěné okolo bazénu! Nerelaxujte na osuškách, které jsou stejně krátké, raději se položte na lehátko a odpočívejte právě na něm. Dámy ocení, že na lehátkách se lze skvěle opalovat a číst si, proto i lehátko mějte v létě po ruce.

Zahradní sprcha

Pokud nemáte na své zahradě bazén, pokud si ho ani nezvažujete koupit, doporučujeme si pořídit zahradní sprchu, která vás ochladí třeba po dlouhém dni stráveném v práci. Taková zahradní sprcha je rychlé osvěžení v tropických dnech, kdy se potřebujete rychle zchladit. Mnozí domácí kutilové si takové zahradní sprchy sami vyrábí, nekupují si je. Zkusíte to taky nebo si raději zajdete do obchodu a jednu takovou zahradní sprchu si přivezete už zhotovenou?