Jak rychle a snadno vyřešit finanční krizi?

Nastala u vás situace, kdy se potřebujete rychle a snadno dostat k financím? Nevíte si rady, jak to udělat? Popřemýšlejte nad moderní zastavárnou, která je pro vás skvělou možností.

Zástava hodinek

Dnešní zastavárny fungují a vypadají odlišně než zastavárny z dob minulých. Jedná se o moderní zastavárny, které jednají osobně, férově a jsou spolehlivé. Zástavy hodinek probíhá naprosto bezpečně, diskrétně a v zajištěných prostorách dané firmy. Těšit se můžete na příjemné prostředí útulné kanceláře, kde s vámi bude vše probráno, dojde k ocenění hodinek a navržení možné ceny. Po dobu zástavy jsou hodinky uloženy v bankovním trezoru.

Moderní přístup

Nejedná se o žádnou pouliční zastavárnu, ale o specializovanou kancelář, která se zabývá rychlou a bezpečnou zástavou luxusních značkových hodinek, to vše v diskrétním prostředí v centru Prahy.

Zástavní smlouva

Zástavní smlouva se zpravidla uzavírá na jeden kalendářní měsíc, ale můžete ji prodloužit o další měsíc. Doba prodlužování navíc závisí vždy jen a jen na vás s tím, že můžete každý měsíc prodlužovat opakovaně. Smlouvu lze uzavřít také individuálně na základě vašich potřeb, třeba týdenní. Můžete ji také ukončit předčasně a to bez jakýchkoli skrytých poplatků či úroků z úroků. Smlouvy jsou jasné, srozumitelné a bez zbytečností, které by zkomplikovaly jednání oběma stranám.

Luxusní hodinky

Zastavárny mají zájem zpravidla o cenné hodinky luxusních značek, a to dámských i pánských. Do zástavy přijímají pouze originály značkových hodinek, žádné kopie. Vykupují například značky Breitling, Omega, Roles, Hublot, Cartier, Franck Muller atd. Stačí zastavárnu telefonicky kontaktovat a domluvit se na osobní schůzce, kde bude určena výkupní cena hodinek a další podrobnosti. Možností je pro vás i bazar hodinek pro výkup a prodej luxusních použitých hodinek.