Co dělat, když chcete poslat nadměrnou zásilku do zahraničí?

Poslat velkou zásilku do zahraničí není složité, ale musíte vědět, na koho se obrátit. Ať už vám jde o jednorázovou akci nebo pravidelné zasílání nadměrných balíků, bude se vám zamlouvat přístup Balík Servisu. Služba cílí na zákazníky, kteří nedosáhnou na výhodné tarify velkých dopravců a vyžadují spolehlivost, rychlost a nízkou cenu. Velkou výhodou je, že posílání není podmíněno fyzickou přítomností odesílatele.

Kvalitu dopravce nepodceňujte

Můžete si vybrat mezi předraženými, pomalými a nespolehlivými dopravci a službou na úrovni, jako je Balík Servis. Vysokou kvalitu služeb neoceníte jen vy, ale také vaši zákazníci, kteří dostanou balíček včas a v pořádku.Balík Servis zajišťuje přepravu balíků napříč všemi evropskými státy včetně Turecka. Pokud se zrovna nacházíte vjiné zemi než vaše zásilka, nevadí – objednávka probíhá online a balík může předat přepravci váš kolega či zaměstnanec. Tuto možnost ocení každý, kdo tráví většinu času na cestách nebo bydlí ve větší vzdálenosti od výdejního místa.

Jak posílání velkých balíků probíhá?

Jak poslat velký balík přes Balík Servis? Proces objednávky spočívá ve vyplnění formuláře na webu – uvedení adres odesílatele/příjemce a několika dalších údajů. Po uhrazení částky kartou přes zabezpečenou platební bránu je vše vyřízeno. Dopravce si následně vyzvedne zásilku a postará se o její doručení.

Jak velké balíky můžete přes Balík Servis posílat?

Přeprava nadměrných zásilek má své limity. V případě Balík Servisu lze posílat zboží po kusech na paletách. Maximální hmotnost palety je 700 Kg, limitní rozměry kusových zásilek 2×2×3 m.

Poslání balíku do zahraničí přes Balík Servis je nebývale snadné, rychlé a levné. Další informace o službě a objednávkový formulář najdete na www.balikservis.cz.