Co dělat, když potřebujete dopravní značení?

Bez dopravního značení by byl na silnicích pořádný zmatek. A nejde pouze o značky, které jsou podél komunikací umístěny nastálo – z různých důvodů upravují provoz také značky dočasné, bez kterých se neobejdou údržbáři, stavební firmy nebo pořadatelé akcí. Značky jsou zároveň zapotřebí na soukromých prostranstvích, například na parkovištích. Ať už však potřebujete svislé či vodorovné dopravní značení z jakéhokoliv důvodu, bude se vám hodit kontakt na odborníky ze společnosti AZznačky.

AZznačky prodává, pronajímá a realizuje svislé a vodorovné dopravní značení již od roku 2006 a nabízí komplexní služby od A do Z. K zákazníkům přistupuje individuálně a vždy najde řešení s ohledem na co nejnižší náklady. Dlouhodobě spolupracuje s významnými klienty, ale nebrání se ani jednorázové spolupráci s menšími firmami a jednotlivci.

Společnost AZznačky monitoruje provedenou práci moderním systémem Venzeo, který umožňuje okamžitý reporting zákazníkovi. Hlášení obsahuje GPS souřadnice, čas realizace a údaje o osobě, která report provedla.

Máte zájem o svislé dopravní značení?

AZznačky zajišťuje prodej, pronájem, údržbu i likvidaci pro svislé dopravní značení všech typů. V případě zájmu pro vás zdarma vypracuje cenovou kalkulaci.

Svislé dopravní značení je v souladu se zákonem č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích. Podoba a provedení odpovídají evropským úmluvám.

Máte zájem o vodorovné dopravní značení?

Nedílnou součástí služeb je kompletní realizace vodorovného dopravního značení silnic, obchodních zón, průmyslových areálů, parkovišť a dalších ploch v exteriéru i interiéru.

Vodorovné dopravní značení je aplikováno kvalitními jednosložkovými nebo dvousložkovými barvami s dlouhou životností.

Chcete-li se o dopravním značení a službách, jež firma AZznačky nabízí dozvědět více, zamiřte na www.azznacky.cz.