Co dělat, když chci luxusní hodinky za nízkou cenu?

Pokud si potrpíte na luxus a extravaganci, ale zároveň nechcete vydat za náramkové hodinky závratnou sumu, je pro vás jako šitý obchod Timegent.cz Specializuje se na moderní automatické hodinky pro pány i dámy. V jeho nabídce jsou moderní hodinky nejrůznějších značek, vesměs s nadčasovým designem. Spojení moderního vzhledu a automatického hodinového strojku vytváří z hodinek z Timegentu jedinečný módní doplněk, který je navíc nepostradatelnou denní potřebou.

Sortiment obchodu Timegent

Obchod využívá svých bohatých zkušeností ze zahraničního trhu a nabízí moderní hodinky vyznačující se netradičním vzhledem. Jejich hlavním charakteristickým znakem je viditelný hodinový strojek. Můžete se tak nejen přesvědčit, jaký je aktuální čas, ale navíc sledovat i viditelný chod strojku. Automatické hodinky Timegent nepotřebují ke svému přesnému chodu ani denně natahovat, ani žádnou baterii.

V sortimentu obchodu jsou jak hodinky pánské, tak dámské. Ať už jsou to hodinky nejrůznějších značek, vesměs odpovídají současnému celosvětovému trendu a vynikají výbornou kvalitou a precizním provedením všech detailů. K jejich nevšednímu vzhledu přispívá viditelnost hodinového strojku, která však nijak neruší celkový vzhled. Naopak umocňuje modernost, preciznost a extravaganci, která je v současnosti v oblibě. Ke všem uvedeným vlastnostem je třeba přičíst také velice dostupnou cenu, za kterou lze moderní a elegantní automatické hodinky Timegent pořídit.

Pánské hodinky

Základním rysem pánských automatických hodinek je elegance a preciznost. Tyto vlastnosti potvrzuje například značka BOLT, jejíž hodinky jsou opatřeny viditelným strojkem fungujícím bez baterie a natahování. Přímo do srdce hodinek můžete vidět také u značky EMPEROR. Tyto hodinky mají celozlaté tělo vyrobené z kvalitní nerezové oceli a sklíčko odolné proti škrábancům.

Dámské hodinky

Timegent má v nabídce moderní automatické dámské hodinky určené do společnosti, k zábavě i pro volný čas. Ukázkou preciznosti a elegance jsou stylové hodinky značek GIULA nebo ROME. Jsou nejen každodenním pomocníkem, ale navíc dokáží jako jedinečný šperk podtrhnout outfit i celou osobnost ženy.