Co dělat, když chci založit offshore společnost?

Podnikání formou offshore je stejné jako každé jiné. Rozdíl je pouze v tom, že se při něm využívají třetí (offshore) země za účelem optimalizace daňového zatížení. Zejména v některých vyspělých zemích je toto zatížení až neúměrné, což příliš nepřispívá k většímu rozvoji jejich ekonomik. V praxi probíhá podnikání offshore společnosti tak, že veškeré podnikatelské aktivity se dějí mimo území států, jejichž jurisdikce lákají mezinárodní kapitál na svá území. Zahraničním investorům za to nabízejí výhody v podobě minimální daňové povinnosti, ochrany majetku, anonymity vlastnictví a jiné.

Jak lze založit offshore společnost?

Běžný podnikatel nemá moc šancí založit offshore společnost, pokud by nevyužil služeb společnosti, která se touto činností zabývá. Tou je společnost Winston Wolfe & Co., která je registračním agentem licencovaným vládou Spojených arabských emirátů, sídlící v Dubaji. Hlavní výhodou společnosti je, že si za dobu své činnosti vytvořila kontakty s místními institucemi, úřady a bankami. Proto mohou podnikatelům a investorům pomoci založit obchodní společnost, nalézt optimální daňovou úlevu a zprostředkovat založení bankovních účtů ve Spojených arabských emirátech, ale i v jiných tzv. daňových rájích. Mezi ně patří například Seychely, Hong Kong, Britské panenské ostrovy, Belize, Mauricius, ale pro někoho možná překvapivě i USA, Švýcarsko nebo Velká Británie.

Co ještě nabízí Winston Wolfe & Co

Základem práce této společnosti je nalezení optimální cesty k úspěšnému podnikání v zahraničí a především vhodné země pro založení offshore company. Zaměstnanci této společnosti mají bohaté zkušenosti, takže jsou schopni identifikovat konkrétní potřeby investora a doporučit mu konkrétní řešení. Mohou investorovi pomoci s nalezením daňové úlevy prakticky na míru a ještě poskytnou doprovodný administrativní servis. Zájemci o služby společnosti se mohou s dotazy obrátit na web ioffshore.cz.