Fotopast jako efektivní pomocník při ochraně majetku a monitorování pohybů zvěře

Preventivní ochrana majetku je v dnešní době velmi chytrým řešením, navíc díky novým možnostem. Stačí, když si pořídíte kvalitní fotopast, která dokáže zaznamenávat snímky ve dne i v noci a dokáže tímto způsobem majetek ochránit.

Proč si pořídit fotopast?

Fotopast je plně automatickým zařízením, které dokáže pracovat ve dne, ale také v noci. Zaznamenává snímky, ale také krátká videa, která jsou zaznamenávána na sd kartu fotopasti, ale mohou být dokonce ihned odeslána na váš mobilní telefon či e-mail. Fotopast je účinným pomocníkem při ochraně vašeho majetku, ale ocení ho i myslivci a milovníci přírody. Fotopast vám efektivně pomůže v monitorování pohybů zvěře.

Zvolte kvalitní značku

Hledáte-li kvalitní, odolnou a spolehlivou fotopast, je pro vás tou pravou fotopast Bunaty. Fotopasti používá Policie ČR, ale i více než 200 měst a obcí v České republice. Fotopasti Bunaty jsou navíc vyráběny pro Českou a Slovenskou republiku a jejich menu je v češtině. Fotopasti nechybí ani dokonalé maskování. Všechny důležité části, tedy optický snímač, přísvit i pohybové čidlo, jsou umístěny blízko u sebe, abyste mohli více než polovinu fotopasti jednoduše zakrýt. Samozřejmě je přední kryt proveden v kamufláži a fotopast tak snadno splyne s okolní přírodou.

Spolehlivá fotopast

Fotopasti Bunaty navíc fotí zcela bezhlučně a používají neviditelné noční snímání, nemusíte se tak bát, že by zvěř, popřípadě zloděje vyplašily. Co se týká výdrže baterie, velmi záleží na tom, jak moc fotopast fotí. V případě, že fotopast nepořizuje snímky, je spotřeba baterie téměř nulová. Výhodou fotopasti je také to, že je velmi odolná, nevadí jí déšť, ani sníh. Dosah pohybových čidel fotopastí činí cca 10-12 metrů při zachycování člověka.