Ideální zastínění vašeho domova

Konečně jste si postavili dům svých snů a poslední tečkou je jeho vhodné zastínění? Pořídili jste si nový byt a sluníčko vám tam praží po celý den? Pracujete ve vícesměnném provozu a spaní po noční směně nepřichází kvůli velkému světlu? Důvodů, proč se začít poohlížet po vhodném zastínění vašeho domova existuje mnoho a na trhu existuje hned několik variant, jak docílit, co nejlepšího výsledku. Každý je jinak náročný, má jiná očekávání a jiné požadavky. Společnost Climax-Kolář má ve své nabídce mnoho možností k uspokojení, co největšího počtu zákazníků.

Oblíbené žaluzie

Žaluzie patří beze sporu k nejvyhledávanějším typům zastínění, zejména v panelákových bytech. Mnohem větší možnosti a efektivnější zastínění vám však poskytují venkovní žaluzie Praha, které na webových stránkách klimax-kolar.cz naleznete ve více variantách. Venkovní žaluzie podtrhnou ráz celé novovstavby, ale ani tradiční dům neztratí nic ze svého kouzla. Díky venkovním žaluziím si můžete doma nastavit tolik světla a v létě také tepla, kolik si přejete. Díky zastínění nemusíte tolik zatěžovat klimatizaci, což vás při vyúčtování potěší.

Zásadní při vašem výběru je instalace boxu do kterého je venkovní žaluzie umístěna. Nevíte, který typ vybrat? Nevadí, pracovníci společnosti Climax-Kolář vám rádi vysvětlí všechny podrobnosti a pomohou vám najít nejideálnější řešení právě pro vás.

Letní posezení pod markýzou

Markýzy Mladá Boleslav poskytnou příjemný chladivý stín všem vašim blízkým při posezení na zahradě nebo vašim zákazníků, pokud vlastníte restauraci či bar s posezením venku. Kazetové markýzy si získávají stále větší oblibu pro svou dlouhou životnost a praktičnost. Příjemné posezení pod markýzou přiláká v horkých dnech více zákazníků na osvěžující nápoj. Investice se vám tak brzy vrátí a vy bude mít během letních měsíců narváno.