Jak na pronájem auta v cizině?

Čím dál více lidí přichází na chuť pronajímání osobních aut. Starat se o své vlastní auto přináší celou řadu starostí, kterých vás pronajímatel vozidel zbaví. Odpadnou vám starostí o údržbu auta, o sledování termínů servisů a prohlídek ve STK, s pojištěním a ostatními úkony souvisejícími s provozem vozidla. Kromě dlouhodobého pronájmu auta se těší velké oblibě také krátkodobé pronájmy. Auto si tak můžete půjčit třeba na rodinný výlet.

Cestování autem totiž v poslední době dává mnoho lidí přednost před ostatními způsoby dopravy. Auto přináší svobodu a nezávislost, jelikož si můžete sami zvolit trasu a využít čas podle vlastních představ. Nemusíte se ohlížet na tradiční turistické cesty a naplánovat si můžete výlet podle vlastního uvážení.

Pronájem v cizině

Pokud se budete chtít vypravit na výlet do zahraničí a poznávat tamní krásy na cestách automobilem, pak můžete využít skvělou službu Cars Scanner. Na internetu stačí vyhledat webové stránky Cars-scanner.cz, který vám ušetří na pronájmu až 70%. Najdete zde speciální nabídky autopůjčoven v 75 státech, kde si můžete porovnat jednotlivé nabídky, vybrat nejlevnější autopůjčovnu nebo zabukovat hotel. Objednávku můžete zrušit nebo upravit zdarma během 24 hodin od zadání objednávky do vyzvednutí auta. Budete-li cestovat například do Irska, může pro vás být velmi zajímavý pronájem aut Dublin. Toto přívětivé město s řadou historických památek a nákupních možností můžete díky pronajatému automobilu dokonale poznat.

Další možnosti pronájmu v zahraničí

  • Francouzské město Nice, které se nachází přímo na azurovém pobřeží, má dobře vyvinutou dopravní infrastrukturu a snadno se v něm cestuje autem. Stačí zadat heslo půjčit auto Nice, vyplnit údaje o čase vyzvednutí a vrácení auta. Jedinou podmínkou je mezinárodní řidičský průkaz a věk 25 až 70 let
  • Malaga – chcete-li poznat jednu z perel Španělska na vlastní oči a bez závislosti na turistických průvodcích, pak je ideálním řešením pronájem aut Malaga. Ještě před odletem do Malagy si můžete vybrat z pestré palety značek a typů aut a porovnat si cenové nabídky místních půjčoven.