Jaké jsou možnosti ubytování pod Lysou horou?

Blíží se nám horké letní měsíce, což znamená, že se s přicházejícím létem snažím najít také řadu míst, kam bychom mohli jet. Letní dovolená je přeci jakýmsi symbolem léta, bez kterého se neobejdeme. Je to také synonymum pro odpočinek, relaxaci a nové zážitky a vzpomínky.

Většinou se vydáváme na dovolenou s rodinou, a to zejména někam k moři. Ale takový druh dovolené už je přece okoukaný. Moře je pořád stejně modré a slané, sluníčko praží nejen v zahraničí, ale také u nás a ubytování je mnohdy mnohem lepší a hlavně levnější tady, než někde v jiném státě.

Pakliže se tedy rozhodnete strávit letošní dovolenou trochu netradičně a tady v České republice, měli byste zavítat to nejrůznějších krásných koutů Česka. Zkuste to například s Beskydami, protože přece jen se jedná o nejkrásnější přírodní oblast. Trochu turistiky vám určitě neuškodí a děti alespoň vždy večer brzy usnou, když budou mít v nohách našlapaných několik kilometrů. Pokud se tedy opravdu rozhodnete zamířit do této krásné destinace, vyjeďte si konkrétně na Lysou Horu, protože se jedná o nejhezčí místo samotných Beskyd. Není to jen největší horou této oblasti, ale je to také tím, že právě zde je ta nejhezčí turistika.

Ale kde se ubytovat?

Ubytování pod Lysou horou je velmi atraktivní. Mezi nejoblíbenější ubytování těchto míst patří zejména Hotel Sepetná, kde si vás budou naprosto hýčkat. Pokud byste však volili spíše penzion, protože jedete třeba jen na prodloužený víkend, zkuste například Penzion Sluníčko. Jestliže se vydáváte na dovolenou s přáteli a chtěli byste mít především klid než řádnou obsluhu, jednoznačně vyhraje Chata Měsíček, která zaručuje naprostý klid v přírodní kráse. Ubytování pod Lysou horou je tedy pestré a už si stačí jen vybrat, kam byste se po dlouhých túrách chtěli vracet a kde byste během odpočinkové dovolené chtěli přespávat.