Měníte svým rostoucím dětem pokoj? Vyměňte postýlky i další vybavení

Spousta rodičů se nerada loučí s vybavením, které kupovali svým dětem v době, kdy je ještě jen čekali, nebo kdy byly děti maličké. Je to totiž znak toho, že děti rostou a stávají se samostatnější. Ovšem byla by škoda nedopřát dětem nové vybavení, které bude vyhovovat jejich potřebám i vkusu, který se už ve školce a na základní škole projevuje.

Krásné a kvalitní patrové postele

Pokud máte dětí víc, vyplatí se investovat do patrové postele. Díky ní získáte prostor, na kterém by jinak musela být umístěna druhá klasická postel – jednolůžko. Dnešní patrové postele se liší jak v provedení, tak v barvách a materiálech. Vybírat lze jednoduché modely, které jsou levné a cenově dostupné, k dostání jsou ale i patrové postele důmyslně řešené, kdy spodní lůžko může být širší, než to vrchní, takže se zde vyspí i dvě děti najednou, nebo může být pod spodní postelí výsuvné lůžko.

Skvělá jsou i řešení, kdy pod horní postelí najdete spodní postel otočenou tak, že tvoří písmeno „L“, a ve vzniklém prostoru je místo na hraní nebo psací stůl.

Nebojte se vitríny

Do pokojů větších dětí se skvěle hodí i vitríny. Ať už jsou vaše děti malými velkými čtenáři, chtějí mít vystavené své milované modely aut, oblíbené postavičky z her nebo pohádek, plyšáky či třeba suvenýry z cest, vitrína jim to umožní. V nabídce je mnoho typů, takže si můžete vybrat model celoprosklený nebo prosklený jen z části. Ve spodní půlce tak může být např. několik šuplíků a v horní polovině je skříňka prosklená. 

Dětem, které pomalu ale jistě rostou, zajistěte i hezkou šatní skříň nebo komody, do nichž si také mohou oblečení ukládat, kvalitní psací stůl a kancelářskou židli, aby mohly plnit úkoly ve správné poloze při sezení. Mnohé kvalitní a levné vybavení najdete na Sg-nabytek.cz.