Moto doplňky na chopper. Jaké vybrat?

Tato motorka není jen dopravní prostředek. Jedná se o způsob, jakým můžeme být svobodní každý den a dělat si přesně to, co milujeme. Co se hodí si na chopper pořídit?

Před první jízdou

Ještě, než se vydáte na první jízdu na chopperu, samozřejmě si zkontrolujte bezpečnostní vybavení. Dámské a pánské kožené bundy se budou skvěle hodit, navíc mají samozřejmě zabudované všechny bezpečnostní prvky. Příjemné jsou také plexiskla na motorku, se kterými vás bude vzduch obtékat a vy se budete moci plně věnovat řízení. Kvalitní boty, rukavice a můžete vyjet.

Cestování na chopperu

A je to tady, konečně vás čeká výlet! Nezapomeňte si pořídit stylové brašny na chopper, do kterých se vám vejde vše potřebné. Kožené brašny odolají rozmarům počasí a dovezou oblíbené výletní řízky na místo určení v původním stavu. Podpěry na moto brašny jsou přitom samozřejmostí, nepodřete si lak. Je libo nějaké další vychytávky v podobě pouzdra na navigaci?

Zpětná zrcátka

Ještě pořád existuje dostatek prostoru pro to, abyste si mohli svou mašinu vymazlit. Je libo chromovaná zpětná zrcátka? Pohled dozadu bude příjemný a vaše motorka vyladěna přesně podle vašich představ. Zrcátka mohou mít třeba tvar gotického kříže.

Opěrky na motorku

Na chopperu není nutné trpět a sedět v nepřirozené podobě. Naopak. Zde se jedná o dokonalé pohodlí. To si můžete vyšperkovat ještě více, když budete mít na motorce opěrky. Opěrky na motorku se samozřejmě vytvářejí pro řidiče i spolujezdce, takže každý bude mít dostatečné pohodlí pro to, aby si jízdu dokonale vychutnal.

Takové ty malé radosti

Chopper můžete mít vyladěný naprosto se vším všudy. Od klíčenky až po koncovku výfuku. Stane se vaše motorka připomínkou toho, že chopper lze naplnit drobnými radostmi, nebo se spíše budete držet stranou a motorka bude ve své základní podobě?

Chopper se dá vymazlit do posledního detailu. Jak bude vypadat ten váš?