Prodejte své auto za nejvyšší cenu. Jak na to?

Když přemýšlíme o ceně, kterou budeme požadovat za svůj automobil, potřebujeme srovnání jednotlivých nabídek. Jak si vybrat způsob, který nám přinese nejvíce peněz?

Výhody a nevýhody výkupu vozidel

Zaručeně nejrychleji prodáte svůj automobil, když se obrátíte na výkup vozidel. Takto můžete prodat nejen auto, ale i motorku nebo stroje. Výkup dodávek je další možností. U výkupu je jedna velká výhoda: vždy přesně víte, kolik za svůj vůz dostanete. Není to tedy žádné smlouvání, jako v případě osobního prodeje svépomocí, kdy se můžete cítit nepříjemně. Výkup vozidel vám ihned nabídne nejvyšší možnou částku. Je jen na vás, zda ji akceptujete. Ihned při podpisu smlouvy dostáváte své finance na ruku nebo na účet.

Čas jsou peníze

Možná se vám zdá cena, kterou u výkupu dostanete, o něco nižší, než jste si představovali. Je to ale dáno tím, že již v ceně máte veškerý právní servis a jistotu, že smlouva je sepsaná přesně podle zákona. Nehrozí vám tedy žádné popotahování na úřadech. Stačí jen zrušit povinné ručení na vozidlo a máte hotovo.

Když si ale přejete prodat své auto svépomocí, je to také možnost. Zde ale existuje několik zásadních nevýhod. Například se zde jedná o faktor času. Každý další měsíc, kdy vozidlo neprodáte, za něj stále musíte platit povinné pojistky. Auto navíc stárne a pomalu se ztrácí v silné konkurenci. Každý další měsíc tak reálná hodnota vašeho automobilu klesá, a to i přes to, že je jeho interiér i motorizace v perfektním stavu.

Dokonalé fotografie

Je vaše auto v perfektním stavu? Dejte o tom vědět světu a pořiďte si profesionální fotografie interiéru i exteriéru. Lákavé snímky často přilákají pozornost klientů a jasně definují to, že to s prodejem myslíte vážně, a že nemáte co skrývat. Reprezentativní fotografie zvyšují cenu i atraktivitu vašeho vozu.

Snažte se, abyste své vozidlo prodali za nejvyšší možnou cenu.