Na seznamkách jsou jen mladí a zoufalí lidé. Omyl!

A co si myslíte vy? Jsou seznamky opravdu pro zoufalce a hlavně pro ty mladší, kteří stále sedí jen u svého počítače, nebo zběsile kloužou a ťukají prsty na dotykové obrazovky svých mobilních zařízení? Věřte nebo ne, ale online seznamky se pomalu a jistě staly součástí našeho života a jsou na nich lidé bez ohledu na věk, vzdělání, nebo postavení ve společnosti. Jsou tam prostě běžní lidé jako vy, které potkáváte každý den tam venku.

Seznamky jsou skutečně pro všechny

Používání seznamek velice dobře odráží to, jak lidé víc a víc používají online prostředí každý den. A protože jsou dnes online skoro úplně všichni, tak jsou také skoro všichni lidé hledající nějaký vztah na online seznamkách. Je to zcela logické a taková je prostě doba.

Co se dost změnilo, tak je věkový průřez lidí. Na seznamkách jsou nejen náctiletí uživatelé, kteří často nejsou ani plnoletí, ale stejná situace je také na druhé straně spektra a pro seniory je dnes online seznamování také zcela běžné. Pokud tedy čistě náhodou narazíte na seznamovací profil vaší babičky, nebo třeba tetičky, tak se vůbec nedivte, protože tak to dnes běžně chodí a internet nezná hranice.

Není se za co stydět – je to běžné seznamování

Není to tak dlouho, co se lidé za seznamování online tak nějak styděli, ale to už je opravdu dávno a dnes není na online seznamování vůbec nic k údivu. Dřív by vám navíc každý hned řekl, že takový vztah z online seznamky nemůže fungovat, ale opak je pravdou a spousta vážných vztahů, které skončily až u oltáře funguje dodnes.

Seznamka online je prostě kontaktní místo, množina lidí, kteří mají stejný záměr a jsou ochotni pro to něco udělat. Takže je to opravdu jen taková brána k dalším kontaktům, které vrcholí ideálně osobním setkáním, tedy prvním rande a tady se pak uvidí, co bude dál. A ruku na srdce – není to úplně jedno, jakou formou vznikl první kontakt? Vždy je to cesta do neznáma a až společný čas ukáže, jak se takový vztah vyvine dál. Takže hodně štěstí v seznamování on-line!