Nové kousky do vaší skříně? Nemusíte utrácet spoustu peněz!

Čas od času si ženy rády udělají radost a pořídí si něco nového do svého šatníku. Nákupy jsou dobrá terapie a ve chvíli, kdy máte v práci špatný den nebo si potřebujete nějakým způsobem zlepšit náladu, udělat radost a zapomenout na to, co se vám honilo hlavou nebo co vás štvalo. Nemusíte však u toho utratit majlant, přeci jen máte nějaký měsíční rozpočet a ten je potřeba dodržovat. Když víte, kde nakupovat, pak nemusíte zaplatit spoustu peněz za pár kousků oblečení.

Kde nakupovat?

Vyzkoušejte Online Sekáč! Nejedná se o klasický second hand, ve kterém můžete najít skutečné poklady, ale také občas pěkně obnošené kousky, které si nevezmete ani jako domácí oblečení. Zde si zakládají na kvalitním výkupu oblečení. Pro někoho možná přísná pravidla, která však zajistí, že si koupíte skutečně kvalitní kousky, které se nemusíte bát na sebe obléknout. Bez problémů si vyberete přesně takové kousky, které se vám zalíbí. S právě probíhajícím létem si můžete vybrat například dámské sukně, tílka, trička nebo šaty. Trh s oblečením je ideální prostor, kde si vyberete oblečení pestré, kvalitní a mnohdy také originální. Někdy mohou být kousky ještě s cedulkami z obchodů.

Komunita nadšenců do módy

Tržiště s oblečením disponuje nadšenci, kteří milují levné oblečení a také kvalitní kousky. Můžete nacházet tipy, inspirace na outfity a také kousky, které si zakoupíte. Chcete i vy nějaké své kousky za symbolické ceny předat dál? Například dámské tuniky, kalhoty, bundy, mikiny a podobně? Pak se držte základních pravidel pro výkup.

  • Oblečení nesmí být poškozené – dírky, skvrny, fleky, žmolky, zvířecí chlupy

  • Nemoderní, seprané vytahané oblečení, které na sobě má známky obnošení

  • Oblečení s nefunkčními zipy, bez knoflíků

  • Jednotlivé kousky musí být vyprané a složené

  • Obuv se vykupuje pouze nová

  • Nevykupuje se: ložní prádlo, deky, polštáře nebo spodní prádlo