Proč uzavřít pojistku na blbost?

Co dělat, když sousedovi vytopíte byt nebo vaše děti nešťastnou náhodou rozbijí jeho okno? Nepanikařte“ Nezoufejte! Máte-li dobrou pojistku, nic se neděje. Bude vás to stát jedině omluvu.

Pojištění občanské odpovědnosti je lidově nazýváno pojistkou proti blbosti. Je takzvaným záchranným kruhem, který vás nenechá upadnout do vleklých problémů. Pojištění odpovědnosti je určeno každému člověku, který žije svůj život aktivně a rád klidně spí.

Ochrana i pro nešiky

Pojištění odpovědnosti vám pomůže předejít nešťastným nehodám, které by vás v mnohých případech mohly vyjít pěkně draho. Do pojištění občanské odpovědnosti totiž náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě, aniž se nadějete. Jedná se například o vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, nechtěně způsobený úraz nebo vytopený byt.

Poskytuje vám ochranu v případech, kdy někomu cizímu způsobíte škodu na majetku, zdraví či finanční újmu. To platí i v případě, že škodu způsobí někdo z vašich nejbližších. Do pojištění je automaticky zahrnuta i vaše rodina a za příplatek i domácí mazlíčci.

Pomoc v aktivním životě

ERGO pojišťovna ví, že aktivní život s sebou nějaké ty karamboly přináší a udělá vše pro to, aby vás bolely co nejmíň. Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat ve čtyřech variantách dle zvolené pojistné částky, od tří do deseti milionů korun.

Pojištění lze sjednat jak samostatně, tak i jako výhodné připojištění k následujícím produktům: pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov, zdravotní pojištění cizinců Welcome a pojištění odpovědnosti pilota. Máte-li o pojistku, která vám kryje záda, zájem, kontaktujte zákaznickou linku ERGO pojišťovny +420 221 585 111.