Rádi byste podnikali? Založte si společnost s.r.o.

V současné době není podnikání ničím zvláštním. Pokud i vy již nechcete pracovat jen jakou pouhý zaměstnanec, máte nápady a chcete být v práci svým vlastním pánem, založte si vlastní společnost. Možná nyní namítnete, že přesně nevíte, co všechno je pro její založení potřeba. V tomto případě se můžete obrátit na profesionály, kteří založení s.r.o. zařídí za vás.

Na koho se obrátit?

Pokud nevíte, co vše je potřeba pro založení společnosti zařídit, nebo se chcete věnovat přípravě podnikání, se založením společnosti se obraťte na odborníky, mezi něž patří Sídlo firmy Praha 5. Kromě toho, že zařídí založení společnosti, výrazně vám zkrátí čas jejího uvedení do provozu a také poskytne pro sídlo firmy lukrativní adresu ve své vlastní nemovitosti. Nyní si možná kladete otázku, proč mít sídlo firmy Praha, když vy vůbec v Praze podnikat nebudete. Má to hned několik výhod. Patří mezi ně i možnost získání dobré klientely, která ocení umístění firmy na prestižní pražské adrese. Vzhledem k tomu, že společnost nabízí prestižní adresy ve svých vlastních nemovitostech, nehrozí vypovězení smlouvy. Nemusíte se ani bát o případnou příchozí poštu, o kterou se také zaměstnanci společnosti postarají. Kromě toho je v Praze obrovské množství firem, takže je méně pravděpodobná návštěva zaměstnanců finančního úřadu, než ve městech menších.

Proč právě společnost s.r.o.?

Pokud máte založenou společnost s.r.o., vystupujete jako právnická osoba, což u některých klientů může vzbuzovat větší důvěru. Společnost vytváří dojem stabilnějšího zázemí. Pokud se vám v podnikání nebude dařit, ručíte pouze do výše majetku společnosti, nikoli majetku soukromého. Daňová povinnost se vypočítává ze skutečného zisku společnosti. Pokud pracujete ve společnosti s.r.o., s její činností zároveň vytváříte i její historii, díky které stoupá i prestiž společnosti. Můžete si také zvolit název dle vlastního uvážení. V případě, že se vám bude dařit, můžete přibrat jednatele nebo i několik jednatelů. V neposlední řadě patří tento typ společnosti mezi ty nejvíce rozšířené.