Svatební ohňostroj má na svatbách své místo. Jak by měl vypadat?

Svatební ohňostroj doplní atmosféru krásného a nezapomenutelného dne. Odmění nejen novomanžele, ale také všechny svatebčany. Jakou podobu by měl mít a na co si dát pozor?

Krásné fotografie

Svatební fotografie novomanželů, kteří společně sledují ohňostroj, se stávají nezapomenutelnou vzpomínkou na krásný sváteční den. Stejně tak bývá oblíbená také světelná fontána nebo zahradní ohňostroj, kdy se novomanželé fotí také s rodinou a přáteli. Vznikají tak unikátní fotografie a památka na překrásný den, kdy se oslavuje láska. Jakou podobu by vlastně měl mít svatební ohňostroj?

Povolení nutné není

Profesionálně vypadající ohňostroj si můžete dopřát i bez asistence pyrotechniků nebo specializované firmy. Stačí zvolit ohňostroj, který pro vás bude působivý a vznešený, a sestavit si jej podle svého. Jejich instalaci i odpálení pak zvládnete bezpečně naprosto sami. Navíc nebudete potřebovat získat povolení od úřadů, ani průkaz odpalovače. Pro svatební ohňostroj tak postačí pouze správný výběr pyrotechniky.

Jak je na tom místní vyhláška?

Ohňostroj si vychutnáte nejvíce v případě, že nebudete jeho odpalováním porušovat žádnou místní vyhlášku, která v některých případech vymezuje denní dobu, kdy se ohňostroje smějí odpalovat.

Fantazii se meze nekladou

Když se ujistíte, že je vše v pořádku, a že máte dostatečně velkou rovnou plochu k odpálení ohňostroje, je jen na vás, jakou podobu bude mít. Zatímco někteří lidé dávají přednost jednobarevným světelným představením, jiní dávají přednost vícebarevným variacím. Ke svatebnímu ohňostroji se také hodí pustit romantickou hudbu, kterou mají novomanželé rádi. Poté si už jen můžete vychutnat neobyčejnou podívanou, která zakryje celý váš obzor.

Svatební ohňostroj by měl vyjadřovat náladu slavnostního dne. Zda bude barevný, nebo jej ponecháte v jedné barvě, záleží na vás. Když jej doprovodíte příjemnou hudbou a dáte si záležet na fotografiích, vznikne nezapomenutelný zážitek.